Szukaj

Trudny czas Anny Dereszowskiej. Najpierw ostry roast Kuby Wojewódzkiego, a teraz problemy w życiu prywatnym

Anna Dereszowska przerażona zamachami w Brukseli

Anna Dereszowska przerażona zamachami w Brukseli

Anna Dereszowska ma problem z budową domu

Jeszcze w lipcu Anna Dereszowska szukała idealnego miejsca, w którym mogłaby postawić nowy dom. Apartament na Saskiej Kępie, w którym mieszka do dzisiaj powoli robi się dla niej i jej bliskich za ciasny. Potrzeby rodziny wzrastały wraz z kolejnymi jej członkami. Pół roku temu Dereszowska urodziła syna Maksymiliana. Podejrzewa się też, że aktorka jest już po ślubie z Danielem Duniakiem.

Zobacz: Anna Dereszowska już po ślubie? Zdradził ją jeden szczegół

Gwiazda zdecydowała się już, gdzie chce pobudować swój dom. Wybrała ciche przedmieścia Warszawy, w których mogłaby odpocząć po trudach codziennej pracy w centrum miasta. A obowiązków aktorka ma co niemiara. Dereszowska gra w serialach i teatrze, pracuje też na planie drugiej edycji Małych gigantów i przede wszystkim zajmuje się wychowywaniem swojego półrocznego synka i dziewięcioletniej córki.

Okazuje się, że gwiazda wzięła na swoją głowę trochę za dużo. Na szczęście z jednego z najcięższych obowiązków postanowił ją odciążyć ukochany. Daniel Duniak zajął się doglądaniem budowy przyszłego gniazdka pary:

Mam nieocenioną pomoc w Danielu, który całkowicie przejął nadzór nad budową. Do tej pory sama urządzałam mieszkania i śledziłam każdy ruch ekipy remontowej – zdradziła aktorka w jednym z wywiadów.

Gwiazda musi skupić się teraz na dokończeniu projektów zawodowych, aby móc w pełni poświęcić się rodzinie. Nie chce przyjmować kolejnych propozycji, szczególnie, że – jak informuje Rewia aktorka powoli zaczyna myśleć o trzecim dziecku…

Anna Dereszowska i Daniel Duniak

Ukochany Anny Dreszowskiej odciążył ją z najcięższego obowiązku

Anna Dereszowska czuje się przytłoczona obowiązkami

Anna Dereszowska czuje się przytłoczona obowiązkami


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×