Szukaj

Budka Suflera powraca bez Krzysztofa Cugowskiego. Wiadomo, kto go zastąpi

Budka Suflera ogłosiła swoją reaktywację. Zespół prawdopodobnie wkrótce wróci na scenę. Wśród występujących nie zobaczymy jednak Krzysztofa Cugowskiego. Kto zajmie jego miejsce? 
Buska suflera - reaktywacja

Buska suflera - reaktywacja

Budka Suflera ostatni raz w pełnym składzie wystąpiła w 2014 roku. To właśnie wtedy muzycy podjęli decyzję o przejściu na emeryturę. Okazuje się, że być może była ona zbyt wczesna. Jak donosi Super Express, po kilku latach przerwy zespół powróci na scenę. Bez Krzysztofa Cugowskiego.

W ostatnich latach istnienia zespołu zaczęły się pojawiać pęknięcia w planowaniu naszej kariery. Odczuwałem, że Krzysztof jest myślami gdzie indziej. Zależało mu na planowaniu własnej kariery solowej i zakończeniu działalności Budki Suflera – przyznał Romuald Lipko.

Podobno zespół już zwerbował nowego wokalistę. To Robert Żarczyński, piosenkarz związany z grupą, która gra utwory Budki Suflera. Z nowym wokalistą zespół za kilka miesięcy wyruszy w trasę koncertową po Polsce. Na scenie z grupą wystąpią podobno także Urszula oraz Izabela Trojanowska.

Krzysztof Cugowski komentuje powrót Budki Suflera

Do medialnych doniesień postanowił odnieść się Krzysztof Cugowski. W rozmowie z tabloidem przyznał, że jeśli pojawiają się takie pomysły, to członkowie zespołu będą musieli z nich zrezygnować:

Są pewne sprawy, których nie da się przejść. Zespół ma ochroniony i znak, i nazwę w urzędzie patentowym. Jeżeli moi koledzy zażyczą sobie coś takiego robić, to w momencie kiedy przestanie to być tylko i wyłącznie wiadomość medialna, to będę się musiał zastanowić, co z tym robić dalej, ponieważ tak nie może być.

Myślicie, że jednak dojdzie do powrotu?

Zobacz: „Beverly Hills 90210” powraca! Jest już zwiastun promujący nowe odcinki! [WIDEO]

Zobacz: Monika Miller powraca na salony! Jej fryzura zrobiła furorę, ale o co chodzi z tą stylizacją?

Zobacz: Zosia Ślotała oceniła powracającego „Big Brothera”. Nie oszczędziła też Agnieszki Woźniak-Starak! [WIDEO]


Budka Suflera - kiedy wystąpią?

Budka Suflera - kiedy wystąpią?

Budka Suflera - czy wystąpią znowu razem?

Budka Suflera - czy wystąpią znowu razem?

Budka Suflera - będzie reaktywacja?

Budka Suflera - będzie reaktywacja?

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×