Budka Suflera powraca bez Krzysztofa Cugowskiego. Wiadomo, kto go zastąpi

Buska suflera - reaktywacja

Buska suflera - reaktywacja

Budka Suflera ogłosiła swoją reaktywację. Zespół prawdopodobnie wkrótce wróci na scenę. Wśród występujących nie zobaczymy jednak Krzysztofa Cugowskiego. Kto zajmie jego miejsce? 

Budka Suflera ostatni raz w pełnym składzie wystąpiła w 2014 roku. To właśnie wtedy muzycy podjęli decyzję o przejściu na emeryturę. Okazuje się, że być może była ona zbyt wczesna. Jak donosi Super Express, po kilku latach przerwy zespół powróci na scenę. Bez Krzysztofa Cugowskiego.

W ostatnich latach istnienia zespołu zaczęły się pojawiać pęknięcia w planowaniu naszej kariery. Odczuwałem, że Krzysztof jest myślami gdzie indziej. Zależało mu na planowaniu własnej kariery solowej i zakończeniu działalności Budki Suflera – przyznał Romuald Lipko.

Podobno zespół już zwerbował nowego wokalistę. To Robert Żarczyński, piosenkarz związany z grupą, która gra utwory Budki Suflera. Z nowym wokalistą zespół za kilka miesięcy wyruszy w trasę koncertową po Polsce. Na scenie z grupą wystąpią podobno także Urszula oraz Izabela Trojanowska.

Krzysztof Cugowski komentuje powrót Budki Suflera

Do medialnych doniesień postanowił odnieść się Krzysztof Cugowski. W rozmowie z tabloidem przyznał, że jeśli pojawiają się takie pomysły, to członkowie zespołu będą musieli z nich zrezygnować:

Są pewne sprawy, których nie da się przejść. Zespół ma ochroniony i znak, i nazwę w urzędzie patentowym. Jeżeli moi koledzy zażyczą sobie coś takiego robić, to w momencie kiedy przestanie to być tylko i wyłącznie wiadomość medialna, to będę się musiał zastanowić, co z tym robić dalej, ponieważ tak nie może być.

Myślicie, że jednak dojdzie do powrotu?

Zobacz: „Beverly Hills 90210” powraca! Jest już zwiastun promujący nowe odcinki! [WIDEO]

Zobacz: Monika Miller powraca na salony! Jej fryzura zrobiła furorę, ale o co chodzi z tą stylizacją?

Zobacz: Zosia Ślotała oceniła powracającego „Big Brothera”. Nie oszczędziła też Agnieszki Woźniak-Starak! [WIDEO]


Budka Suflera - kiedy wystąpią?

Budka Suflera - kiedy wystąpią?

Budka Suflera - czy wystąpią znowu razem?

Budka Suflera - czy wystąpią znowu razem?

Budka Suflera - będzie reaktywacja?

Budka Suflera - będzie reaktywacja?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×