Szukaj

Produkcja „BrzydUli” pokazała zdjęcia z planu. Bohaterowie nieźle się zmienili po latach, szczególnie Socha

BrzydUla

BrzydUla

BrzydUla wróci na ekrany telewizorów już jesienią. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu. Jak będzie wyglądać główna bohaterka, Ula Cieplak? Jak zmieni się Marek Dobrzański?

BrzydUla była jednym z chętniej oglądanych seriali, którego emisję zakończono w 2009 roku. Po ponad dziesięcioletniej przerwie wraca na ekrany telewizorów. Już jesienią na antenie TVN-u pojawią się nowe odcinki. Czy Ula Cieplak i Marek Dobrzański będą razem? Filip Bobek Dzień Dobry TVN powiedział:

Chyba takim najlepszym tropem i takim oczywistym byłoby to, że Ula i Marek będą razem i pewnie będą mieli dziecko – córeczkę albo synka, ale scenariusz będzie wyglądał nieco inaczej, drodzy państwo – mówił aktor w Dzień Dobry TVN

BrzydUla 2 – jak zmienią się bohaterowie?

Prace na planie BrzydUli trwają. Produkcja, by podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, publikuje zdjęcia z planu. Dzięki nim wiadomo, że niektórzy bohaterowie bardzo się zmienią. Czy Ula, w którą wciela się Julia Kamińska, będzie nieatrakcyjna? Aktorka tak mówi o swojej postaci:

Moja bohaterka ponownie – tak jak w pierwszej części – będzie odbiegała od aktualnych kanonów piękna, często nieosiągalnych. W związku z czym przez niektórych ludzi, takich powierzchownych, będzie postrzegana jako nieatrakcyjna

We wtorek na oficjalnym profilu serialu na Facebooku opublikowano zdjęcia, na których pojawia się tytułowa Brzydula.

Co działo się przez ostatnie lata? ???? Czy Marek i Ula są razem? Czy Febo&Dobrzański przetrwało? ???? Tego dowiemy się jesienią! ????#brzydula #brzydula2 #serialbrzydula #tvn #serialtvn

Opublikowany przez Brzydula TVN Wtorek, 23 czerwca 2020

Co z pozostałymi występującymi? Wiadomo, że Marek Dobrzański pozostanie przystojnym biznesmenem. Violetta Kubasińska, w którą wciela się Małgorzata Socha, nadal będzie zachwycać kolorowymi stylizacjami, będą jednak nieco bardziej stonowane niż przed laty.

Wiadomo, że w nowym sezonie powstanie sto osiemdziesiąt odcinków, które zostaną wyemitowane zarówno na antenie TVN-u, jak i na platformie player.pl. Być może po zakończeniu powstaną kolejne. Wiadomo jednak, że nie będą się ciągnęły w nieskończoność.


BrzydUla 2 - tak wygląda Ula Cieplak

BrzydUla 2 - tak wygląda Ula Cieplak

BrzydUla 2 - tak wygląda Ula Cieplak

BrzydUla 2 - tak wygląda Ula Cieplak

Brzydula5BrzydUla 2 - tak wygląda Ula Cieplak

BrzydUla 2 - tak wygląda Ula Cieplak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×