BrzydUla 2. Ula zdobędzie się na pocałunek z kobietą! Odważne zdjęcie zszokowało fanów: „OMG”

BrzydUla

BrzydUla

Takich scen w BrzydUli jeszcze nie było. Ula Dobrzańska (Julia Kamińska) zdobędzie się na pocałunek z kobietą. Z kim dokładnie? Znamy szczegóły.

Po raz pierwszy serial BrzydUla został wyemitowany ponad dekadę temu. Codziennie w godzinach emisji formatu przed ekranami telewizorów gromadziło się średnio 2 495 041 widzów. Fani produkcji z zapartym tchem czekali na kolejne odsłony przygód głównej bohaterki, która na pozór nie była ani atrakcyjna, ani zadbana. Serca wielu ludzi skradła dzięki swojej dobroci i intelektowi.

Po zakończeniu emisji w stacji TVN7 przez długi czas pojawiały się powtórki premierowych odcinków, dzięki czemu losy Uli znał niemal każdy Polak. Widzowie przez lata tęsknili za bohaterami serialu i zabawnymi oraz wzruszającymi perypetiami głównej bohaterki. Przez długi czas spekulowano na temat tego, czy produkcja zdecyduje się wznowić prace nad hitem. Po 10 latach wszystko stało się faktem, a widzowie od kilku tygodni zamartwiają się o przyszłość Uli i Marka.

Mamy złe wieści – związek Dobrzańskich po raz kolejny zostanie wystawiony na próbę. Już wkrótce widzowie przyłapią Ulę na namiętnym pocałunku. I to z kim!

BrzydUla 2: Lesbijski pocałunek Uli

Produkcja już zapowiedziała, że za miesiąc zostanie wprowadzona przerwa wakacyjna. Premierowe odcinki BrzydUli 2 na platformie Player.pl będą pojawiać się wyłącznie do 21 maja, a w telewizji do 28 maja. Serial wróci na antenę prawdopodobnie we wrześniu.

Choć przerwa zbliża się wielkimi krokami, na widzów czeka jeszcze sporo emocji. W najbliższych odcinkach będą świadkami nietypowego zbliżenia, do którego dojdzie w siedzibie domu mody Febo&Dobrzański.

Paula (Maja Hirsch) wpędziła się w niemałe kłopoty. Po tym, jak zajęła stanowisko prezesa w firmie, wplątała się we współpracę ze złodziejem Franczesko. Sytuacja wymaga od niej, by oszukiwała najbliższych dla ich bezpieczeństwa. Najbardziej przerażony przemianą siostry będzie niczego nieświadomy Aleks (Mariusz Zaniewski).

Obecnie emitowane są wątki, w których Paula flirtuje z Adamem Turkiem (Łukasz Simlat), ale sparowanie jej z księgowym fajtłapą nie jest szczytem kreatywności scenarzystów. Wiadomo już, że w jednym z odcinków zobaczymy, jak Paula rzuci się na swoją odwieczną rywalkę Ulę i namiętnie pocałuje ją w usta. Zdjęcie z odważnej sceny udostępniono na profilu TVN7.

Internauci nie ukrywają swojego zaskoczenia:

  • OMG!
  • Co tu się odwaliło?
  • Co to jest?!
  • A ona co? Kochająca inaczej? – pytają w komentarzach pod zdjęciem na stronie kanału.

Czy to jednorazowy wybryk, czy Ulę i Paulę czeka głębsza relacja? O tym przekonamy się już wkrótce.

 


BrzydUla 2: Paula całuje Ulę

BrzydUla 2: Paula całuje Ulę

Julia Kamińska i Maja Hirsch na planie BrzydUli

Julia Kamińska i Maja Hirsch na planie BrzydUli

Julia Kamińska i Maja Hirsch na planie BrzydUli

Julia Kamińska i Maja Hirsch na planie BrzydUli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×