Zosia z „Rodziny zastępczej” nową gwiazdą TVN! Misheel Jargalsaikhan dołączyła do obsady hitu stacji. Jak teraz wygląda?

Misheel Jargalsajkhan

Misheel Jargalsajkhan

Misheel Jargalsaikhan po latach wróciła na ekrany. Tym razem aktorka otrzymała dużą ofertę od stacji TVN. W czym zagrała? Jak teraz wygląda?

Misheel Jargalsaikhan to pochodząca z Mongolii aktorka. Wraz z rodziną przeniosła się do Polski, gdy miała trzy lata. Na początku mieszkała w Chojnicach, a z czasem przeprowadziła się do Warszawy, gdzie ukończyła liceum. Sympatię milionów Polaków zdobyła rolą Zosi Kwiatkowskiej w serialu Rodzina zastępcza. Dorastała na oczach widzów, ponieważ karierę aktorską rozpoczęła, gdy miała 11 lat.

33-latka w 2007 roku zdecydowała się na odejście z produkcji, a także wycofała się z show-biznesu. Wszystko to za sprawą przeprowadzki do Wrocławia, gdzie rozpoczęła studia. W 2015 roku wróciła na salony. Otrzymała wtedy propozycję nie do odrzucenia – wystąpiła w programie Celebrity Splash!, w którym znane osobistości z różnych wysokości skakały do wody.

Ma za sobą również udział w Tańcu z gwiazdami, w którym partnerował jej Jan Kliment. Misheel na sali treningowej wyciskała z siebie siódme poty, by na parkiecie wypaść jak najlepiej. Opłaciło jej się to. Uplasowała się na 3. miejscu. Po tym wystąpiła się w miniserialu Wmikosowani.pl, a następnie skupiła się na pracy w wyuczonym zawodzie. Jargalsaikhan ukończyła medycynę.

Misheel Jargalsaikhan w BrzydUli 2

Misheel Jargalsaikhan na Instagramie pochwaliła się, że znów wróciła na ekrany. Gwiazda Rodziny zastępczej ponownie zmierzyła się z wyzwaniem aktorskim – tym razem rzuconym przez producentów serialu TVN BrzydUla. Wcieliła się w postać Wietnamki Yu Phan – przyjaciółki asystentki pana Hu, serialowego męża Małgorzaty Sochy. O swoim debiucie w obsadzie napisała na Instagramie:

Hey! Po dłuższej przerwie trafiłam do kolejnej, zwariowanej rodzinki. Tym razem pojawiam się jako nie do końca chciana. Yu Phan w serialu „Brzydula”, który sama namiętnie oglądałam. Dzisiaj w TVN 7 o 20:00 był kolejny odcinek z moim udziałem 🙂 oglądaliście?

Trzeba przyznać, że aktorka bardzo mocno zmieniła się od czasów Rodziny zastępczej. Jej aktualne zdjęcia zamieściliśmy w naszej galerii.


Misheel Jargalsajkhan na planie BrzydUla 2 | fot. Instagram.com/misheeljargalsaikhan/

Misheel Jargalsajkhan na planie BrzydUla 2 | fot. Instagram.com/misheeljargalsaikhan/

Misheel Jargalsajkhan na planie BrzydUla 2 | fot. Instagram.com/misheeljargalsaikhan/Misheel Jargalsajkhan na planie BrzydUla 2 | fot. Instagram.com/misheeljargalsaikhan/

Misheel Jargalsajkhan na planie BrzydUla 2 | fot. Instagram.com/misheeljargalsaikhan/

Misheel Jargalsajkhan | fot. Instagram.com/misheeljargalsaikhan/

Misheel Jargalsajkhan | fot. Instagram.com/misheeljargalsaikhan/

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×