„BrzydUla 2”. Spektakularna metamorfoza Uli. Pierwsze zdjęcie robi wrażenie, a to dopiero początek przemiany

BrzydUla 2

BrzydUla 2

BrzydUla 2: będziemy świadkami spektakularnej metamorfozy głównej bohaterki. Urszula Cieplak bardzo się zmieni, a jej serialowy mąż przeżyje niezły szok. Zobaczcie.

Już niedługo, bo w 59. odcinku BrzydUli zobaczymy zupełnie nową Ulę Cieplak. Bohaterka grana przez Julię Kamińską w końcu przejdzie ogromną metamorfozę, a jej serialowy mąż, Marek, grany przez Filipa Bobka, przeżyje niemałe zaskoczenie.

BrzydUla 2: Metamorfoza Uli Cieplak

Pierwsza seria BrzydUli zaskarbiła sobie wielką sympatię widzów, dlatego ku zadowoleniu fanów, po dziesięciu latach serial powrócił na antenę.

W nowym sezonie poznajemy Ulę jako matkę trojga dzieci, która karierę poświęciła na rzecz rodziny. Wywołało to lawinę zdarzeń w jej życiu, m.in. kryzys w małżeństwie i zdradę, której dopuściła się, przypuszczając, że jej mąż sypia z asystentką Nadią. Tytułową bohaterkę czekają niezłe perypetie.

W rozmowie z Fakt TV Julia Kamińska zdradziła, że w drugim sezonie jej bohaterka ponownie przejdzie metamorfozę.

Mogę zdradzić, że metamorfoza Uli będzie polegać bardziej na zmianie jej samopoczucia. Na uświadomieniu sobie, że jest ważna, piękna, kochana i potrzebna, i nie może zapominać o sobie – mówiła kilka tygodni temu.

Ta zmiana już niedługo, bo w 59. odcinku nowej serii, który pojawi się na ekranach w piątek, 8.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7. Ula bardzo wypięknieje. I choć nie będzie jej łatwo, bo małżeństwo z Markiem nadal przechodzić będzie trudne chwile, jej uroda jakby na przekór wszystkiemu rozkwitnie.

BrzydUla 2: Czy Ula i Marek wrócą do siebie?

Przypomnijmy, że w 58. odcinku Ula i Marek wykrzyczą sobie wszystkie żale podczas kłótni. Jednak do domu wrócą razem. Zrobią to dla dobra dzieci, które, a zwłaszcza Kuba, nie dadzą się tak łatwo oszukać. Będzie drążył, dlaczego tata śpi na kanapie? Czy to właśnie dlatego w 59 odsłonie serialu małżonkowie spędzą wspólną noc? Z pewnością wpłynie na to zmiana wyglądu Uli, a raczej jej pewność siebie.

Promieniejąca, szczupła Ula zachwyci ponownie męża, który poczuje, że może stracić swoją miłość? Wszystko okaże się już niebawem.

Warto dodać, że poprzednie zdjęcia Julii Kamińskiej, które wypłynęły do internetu, nie były finałową metamorfozą Uli, a jedynie zapowiedzią odcinka sylwestrowego w TVN7 z udziałem gwiazd serialu BrzydUla 2.


Sylwester w TVN7. BrzydUla2

Sylwester w TVN7. BrzydUla2

BrzydUla 2- metamorfoza Uli Cieplak w 59. odcinku

BrzydUla 2- metamorfoza Uli Cieplak w 59. odcinku

BrzydUla 2- metamorfoza Uli Cieplak w 59. odcinku

BrzydUla 2- metamorfoza Uli Cieplak w 59. odcinku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×