BrzydUla 2. Ruszył nowy sezon, a z nim niezwykła przemiana Bożenki. Nawet Ula nie przeszła TAKIEJ metamorfozy

BrzydUla 2 - metamorfoza Bożenki

BrzydUla 2 - metamorfoza Bożenki

Właśnie rozpoczął się kolejny sezon BrzydUli 2. Produkcja pochwaliła się zdjęciami z planu, na których widać odmienioną Bożenkę. Fani nie mogą uwierzyć w to, jak spektakularną metamorfozę przeszła.

BrzydUla jest serialem, który w krótkim czasem podbił serca oglądających i został okrzyknięty ponadczasowym hitem. Widzowie od pierwszego sezonu z wypiekami na twarzy śledzili losy Uli Cieplak i jej przyjaciół. Ambitna ekonomistka już od pierwszych odcinków cieszyła się bardzo dużą popularnością, ponieważ na każdym kroku udowadniała, że nie zawsze liczy się tylko wygląd. W formacie najwięcej uwagi poświęcono wątkowi miłosnemu pomiędzy główną bohaterką a jej szefem, Markiem Dobrzańskim, w którym podkochiwały się niemal wszystkie pracownice. To właśnie Uli udało się podbić jego serce.

Niestety po wyemitowaniu pierwszego sezonu produkcja postanowiła odłożyć na dalszy plan nagranie kontynuacji. Dopiero po 10 latach ulubiony serial Polaków ponownie wrócił na ekrany. Druga część okazała się jeszcze większym hitem niż poprzednia. Po latach ujawniono, że Cieplak doczekała się z Dobrzańskim trojga dzieci. Bohaterka bez pamięci poświęciła się życiu rodzinnemu, jednak to nie uchroniło jej przed poważnym kryzysem małżeńskim.

BrzydUla 2: metamorfoza Bożenki

Choć niewątpliwie produkcja najwięcej uwagi poświęciła sytuacji w małżeństwie Dobrzańskich, to nie można zapomnieć o tym, że w serialu pojawili się również inni bohaterowie.

BrzydUli 2 możemy oglądać kilka nowych postaci, do których można zaliczyć m.in. Nadię Marczyk (Magdalena Koleśnik) oraz Bożenkę Szymczyk (Paulinę Kondrak), które wzbudziły sympatię widzów. Ostatnia jest kuzynką Maćka (Krzysztof Czeczot) i mimo swojego roztargnienia oraz braku obycia z wielkim światem, zyskała liczne grono fanów. Produkcja przedstawiła ją jako nową brzydulę, jednak w czasie wakacyjnej przerwy, jej bohaterka przeszła olbrzymią przemianę.

W najnowszych odcinkach widzowie będą przyglądali się prezentacji kolekcji rozwodowej, która stała się wielkim hitem. W czasie pokazu okazuje się jednak, że jedna z modelek ma na sobie złą sukienkę, za co zostanie odsunięta od udziału w prezentacji. Jej miejsce zajmie Bożenka, która za namową projektantów zostanie modelką i zaprezentuje zgromadzonym swoje zmysłowe oblicze.

Produkcja udostępniła na profilu na Instagramie kilka kadrów, na których można zobaczyć metamorfozę Bożeny. Burzę blond włosów zastąpiły krótkie pukle sięgające do ramion. Na jej twarzy pojawił się również wyrazisty makijaż, a czarna sukienka podkreśliła jej figurę oraz piękną karnację. Bożenka zaprezentowała się na wybiegu jak doświadczona modelka i zachwyciła wszystkich swoją urodą.

Fani oniemieli z zachwytu na widok odmienionej Bożenki. Niektórzy twierdzą, że tak szałowej metamorfozy nie przeszła nawet Ula w pierwszej części serialu:

  • Metamorfoza Uli przy niej to tylko lekka korekta. Bożenka rządzi!!!
  • Szczerze mówiąc nie poznałam jej. Ale pięknie wyszła.
  • Ale że to Bożena jest?
  • Nie poznałam jej! Szok! Sztos!
  • Przypomina mi Lady Gage. Sztos!

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć odmienionej Bożenki. Jak oceniacie jej przemianę?


BrzydUla 2 - metamorfoza Bożenki

BrzydUla 2 - metamorfoza Bożenki

BrzydUla 2 - metamorfoza Bożenki

BrzydUla 2 - metamorfoza Bożenki

BrzydUla 2 - metamorfoza Bożenki

BrzydUla 2 - metamorfoza Bożenki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×