„BrzydUla 2” wraca z gwiazdą pierwszej części! Producenci ściągnęli najmniej spodziewaną postać. „Oj, będzie się działo”

BrzydUla 2

BrzydUla 2

BrzydUla 2 wraca z nową gwiazdą w obsadzie. Widzowie po latach ponownie zobaczą postać, która odegrała kluczową rolę w pierwszej części hitu TVN-u. Są przecieki z planu.

Niewiele seriali doczekało się kontynuacji po latach. Jednym z tych, które wskrzeszono w najmniej spodziewanym momencie, jest BrzydUla. Fani po ponad dekadzie znowu mogą śledzić losy Marka, Uli, Pauli, Alexa, Violetty i Seby. Dodatkowo w obsadzie pojawiło się kilka nowych twarzy. Niedawno dołączyli Katarzyna Ankudowicz i Artur Chamski. Ku rozczarowaniu wielbicieli produkcji, dotychczas nie udało się namówić do powrotu Jacka Braciaka, czyli odtwórcy roli projektanta Pshemko (sprawdź dlaczego).

BrzydUla 2. Kto wraca do obsady?

Wydawało się, że kontynuacja BrzydUli bez najbarwniejszego bohatera okaże się niewypałem. Nic bardziej mylnego. Serial od pierwszego odcinka nowej części przyciąga przed telewizory ponad 1 milion widzów, co dotychczas stanowiło najwyższy wynik oglądalności w ramówkach TVN7. Dodatkowo publicznośc nagrodziła go TeleKamerą podczas tegorocznej gali.

Julia Kamińska i Małgorzata Socha – TeleKamery 2021 (fot. AKPA)

Julia Kamińska i Małgorzata Socha odbierają nagrodę za BrzydUlę – TeleKamery 2021 (fot. AKPA)

Wiadomo już, że we wrześniu wyemitowane zostaną kolejne odcinki, które, zanim trafią do telewizji, w pierwszej kolejności będzie można wyświetlić na platformie Player. Pierwszy klaps na planie padł już kilka tygodni temu, a do sieci przedostały się informacje na temat zmian, jakie czekają widzów.

Wnętrza biura Febo&Dobrzański przejdą drobną metamorfozę, ale nie to najbardziej ucieszyło wielbicieli hitu. Z najnowszych doniesień wynika, że do obsady wróci Elżbieta Romanowska. Wytrawni sympatycy pierwszej części BrzydUli świetnie pamiętają aktorkę, która zagrał w dwóch odcinkach. Wcieliła się w postać Aldony – siostry księgowego Adama. Udostępniła Markowi sekretne dokumenty należące do brata, które uchroniły Marka przed utratą pracy i przejęciem firmy przez Alexa.

Aldona w BrzydUli 2. Co się wydarzy?

Nie wiadomo, w jakich okolicznościach Aldona pojawi się tym razem, ale już teraz fani typują, że będzie to spowodowane problemami, z jakimi ostatnio zmaga się jej brat. Adam nie radzi sobie z kłopotami w firmie oraz brakiem powodzenia w relacji z Bożeną. Coraz częściej sięga po alkohol i leki uspakajające.

W komentarzach na stronie fan klubu BrzydUli czytamy:

  • Super informacja! Aldonka ma charakter i swoje zdanie. I jest pod urokiem Mareczka.
  • Aldonka też robiła maślane oczy do Mareczka. Oj, będzie się działo, już nie mogę się doczekać września.
  • Miala mało scen, ale widać było że ma charakterek i Marek jej się spodobał. Może być ciekawie. Pamiętam że mówiła, że w razie potrzeby może do niej zadzwonić, no to może po 11/12 latach w końcu telefon zadzwonił.

Na razie nie wiadomo, w ilu odcinkach zobaczymy Romanowską. Niewykluczone, że tym razem zagrzeje miejsce nieco dłużej niż lata temu.


Elżbieta Romanowska w BrzydUli

Elżbieta Romanowska w BrzydUli

Elżbieta Romanowska – TVP 2020 jesienna ramówka

Elżbieta Romanowska – TVP 2020 jesienna ramówka

Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×