Nowa gwiazda w „BrzydUli”. Do obsady dołączyła dobrze znana aktorka. Zagra siostrę Violetty

BrzydUla 2

BrzydUla 2

Obsada BrzydUli 2 powiększyła się o kolejną gwiazdę. Właśnie ujawniono nazwisko aktorki, która wcieli się w siostrę Violetty Kubasińskiej-Hu (Małgorzata Socha). Fani podpytują też o powrót bohaterki z poprzedniego sezonu serialu.

Serial BrzdyUla wrócił na antenę po 10-letniej przerwie. Kontynuacja produkcji przyciągnęła przed telewizory sporą publiczność. Szacuje się, że każdy odcinek emitowany na antenie TVN7 ogląda ponad 1 milion widzów. Duża w tym zasługa nieoczywistego scenariusza i gwiazdorskiej obsady, doskonale znanej z pierwszej części.

W odświeżonej BrzydUli niezmiennie możemy oglądać Julię Kamińską, Filipa Bobka, Maje Hirsch, Łukasza Garlickiego i Małgorzatę Sochę. Nie brakuje też nowych twarzy, do których grona dołączyła kolejna. Na Instagramie serialu poinformowano, że już wkrótce widzowie poznają nową bohaterkę. Kto i kogo zagra?

BrzydUla: Katarzyna Ankudowicz dołączyła do obsady. Kogo zagra?

Producenci serialu TVN postanowili rozbudować wątek Violetty Kubasińskiej-Hu, którą gra Małgorzata Socha. W najbliższych odcinkach okaże się, że zwariowana bohaterka, która uwielbia otaczać się luksusem, ma równie barwną siostrę.

W postać Angeliki Kubasińskiej wcieli się Katarzyna Ankudowicz. Gwiazda ma na swoim koncie sporo świetnie przyjętych ról. Ogromną sympatię widzów zyskała, wcielając się w postać Sylwii Nowak – pracownicy salonu mięsnego, córki Grażyny i Piotra – w Bulionerach. Teraz będzie miała okazję zaskarbić sobie uznanie kolejnego grona widzów.

Z jej komentarza zamieszczonego na profilu BrzydUli wynika, że Angelica temperamentem w niczym nie będzie ustępować starszej siostrze. Podobnie jak Violetta, przedstawiając się, będzie zwracała uwagę na zapis swojego imienia:

[Poznacie] Agelicę, przez GE i przez CE – napisała Ankudowicz.

Ankudowicz zamieściła podziękowania dla produkcji, w których wyraziła swój wielki podziw dla Julii Kamińskiej, która gra główną rolę:

Pięknie grasz to zmaganie i oby więcej kobiecych historii , granych z takim wyczuciem! (…) Za etykę i kulturę w pracy, dyscyplinę, zaangażowanie, kreatywność i jaja też dziękuję. Współpraca z Tobą to frajda! – napisała podekscytowana.

BrzydUla: Co z Olą Kisio? Czy wróci do serialu?

Internauci już nie mogą doczekać się odcinków z udziałem Katarzyny. Wielu zwróciło uwagę na jej charakteryzację na zdjęciu z planu.

Pani Ankudowicz już udowodniła, że ma talent komediowy – napisał jeden z fanów, a drugi dodał: – Już nie mogę się doczekać na jej wątek.

Część widzów zastanawia się, czy w nowej transzy serialu pojawi się inna postać związana z Violettą, czyli jej przyjaciółka z pierwszej części – Gośka Poznachowska, którą grała Ola Kisio. Na pytanie jednego z fanów aktorka odpowiedziała uśmiechem.

Czyżby w BrzydUli szykowały się kolejne niespodzianki?


Julia Kamińska i Katarzyna Ankudowicz na planie BrzydUli 2

Julia Kamińska i Katarzyna Ankudowicz na planie BrzydUli 2

Julia Kamińska i Katarzyna Ankudowicz na planie BrzydUli 2

Julia Kamińska i Katarzyna Ankudowicz na planie BrzydUli 2

Małgorzata Socha na planie BrzydUli

Małgorzata Socha na planie BrzydUli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×