Szukaj

Nie żyje gwiazdor „Jamesa Bonda”. Miał 81 lat

Bryan Marshall nie żyje

Bryan Marshall nie żyje

Bryan Marshall nie żyje. Brytyjski aktor, który zagrał m.in. w filmie James Bond: Szpieg, który mnie kochał, zmarł na początku tygodnia. Miał 81 lat. 

Smutna wiadomość dla światowego kina. Bryan Marshall nie żyje. Mężczyzna, który dobrze znany był m.in. z dziesiątej serii przygód Jamesa Bonda Szpieg, który mnie kochałzmarł na początku tygodnia. Przykrą informację za pośrednictwem Twittera przekazała agentka aktorka, Esta Charkham:

Tak smutne, że mój drogi brat Bryan Marshall odszedł. Był wspaniałym aktorem – był lepszy niż myślano. Dodatkowo był wspaniałym kumplem. Jego osiągnięcia na zawsze zapiszą się w telewizji brytyjskiej i australijskiej – podkreślała Esta.

Na ten moment przyczyny śmierci Bryana Marshalla nie są znane. Pewne jest jednak, że mężczyzna od lat związany był z aktorstwem. W branży filmowo-telewizyjnej zadebiutował już w 1964 roku. Przez lata swojej kariery wystąpił m.in. w filmach Hammer Film Productions: The Witches (1966) i Quatermas. Dodatkowo pojawił się także w kryminale Punisher, jednak największą sławę za granicą przyniosła mu rola Komandora Talbota w filmie James Bond z 1977 roku.

Zobacz: Franco Zeffirelli nie żyje. Zmarła legenda kina. Pracował z największymi gwiazdami

Zobacz: Nie żyje gwiazdor Realu, Sevilli, Arsenalu i Atletico. Piłkarz zginął w wypadku samochodowym w wieku 35 lat

Zobacz: Nie żyje 35-letni utalentowany tancerz i choreograf. Od lat walczył z ciężką chorobą. Był ujawnionym gejem


Bryan Marshall nie żyje

Bryan Marshall nie żyje

Bryan Marshall nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×