Szukaj

Syn Beckhamów właśnie się zaręczył. Jego narzeczona powala urodą

Brooklyn Beckham zaręczony

Brooklyn Beckham zaręczony

Brooklyn Beckham zaręczony! Syn Victorii i Davida Beckhamów właśnie poprosił o rękę swoją partnerkę Nicolę Peltz.

Brooklyn Beckham jest od kilku lat bardzo aktywny w mediach. Jego kariera zapowiadała się obiecująco, kiedy to po ukończeniu szkoły w Londynie, wyruszył do Nowego Jorku, żeby studiować fotografię. Po dwóch semestrach przerwał naukę i wrócił do domu. Fakt nieukończenia szkoły nie przeszkadza mu w nazywaniu siebie fotografem. Brooklyn nie należy także do osób stałych w uczuciach. W swoim krótkim życiu zdążył zaprezentować światu już kilka partnerek.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zaręczeni

Brooklyn swoje przygody miłosne rozpoczął od spotkań z Chloe Moretz, z którą tworzył związek przez cztery lata. Później zamienił ją na Hannę Cross, ale ta miłość trwała tylko kilka miesięcy. Potem były jeszcze Phoebe Torrance i aktorka Natalie Ganzhorn. Ale na bożonarodzeniowe przyjęcie u rodziców zaprosił właśnie Nicolę Peltz i to ona, póki co, zajmuje szczególne miejsce, w sercu młodego Beckhama. Zdjęciami z nową ukochaną pochwalił się wtedy na swoim Instagramie. Obserwatorzy w komentarzach zastanawiali się, jak długo przerwa nowa miłość Brooklyn’a.

Jednak być może będzie to miłość, aż do grobowej deski, gdyż właśnie poprosił ją o rękę, a ona odpowiedziała „tak”. Jak donosi The Mirror, młody mężczyzna zdradził tę radosną nowinę swoim przyjaciołom w Los Angeles. Wszyscy są niezwykle zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Tajemniczy informator, który jest blisko z rodziną Beckhamów, dodał, że:

David i Victoria są niezwykle szczęśliwi. Dali już temu związkowi swoje błogosławieństwo. To bardzo ekscytujący czas dla całej rodziny. Biorąc pod uwagę wcześniejsze związki Brooklyna, które były niezwykle burzliwe, rodzice w końcu liczą na to, że stanął na nogi.

Brooklyn i Nicola spotykają się od około dziesięciu miesięcy. Póki co termin ślubu pary nie jest jeszcze znany. Chłopak ważnym wydarzeniem pochwalił się także na swoim kanale społecznościowym.

Dwa tygodnie temu poprosiłem moją bratnią duszę, żeby mnie poślubiła, a ona powiedziała: tak. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Obiecuję, że pewnego dnia będę najlepszym mężem i najlepszym tatą ❤️ Kocham cię kochanie.

Parze składamy najszczersze gratulacje.


Brooklyn Beckham i Nicola PeltzBrooklyn Beckham i Nicole Peltz

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

Brooklyn Beckham z dziewczyną

Brooklyn Beckham z dziewczyną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×