Szukaj

Bronisław Komorowski trafił na stół operacyjny. Przeszedł poważny zabieg. Jest zdjęcie ze szpitala

Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowski przeszedł poważną operację, o czym w mediach społecznościowych poinformowali właściciele kliniki. W jakim stanie jest były prezydent?

Bronisław Komorowski w 2010 roku był marszałkiem Sejmu. Gdy urzędujący wówczas prezydent Lech Kaczyński zginął w katastrofie smoleńskiej, objął funkcję głowy państwa. Kilka tygodni później wygrał w wyborach i przez kolejnych pięć lat stał na czele państwa. Tę rolę przestał pełnić w 2015 roku, gdy przegrał z Andrzejem Dudą.

Bronisław Komorowski przeszedł poważną operację. Jaką?

Komorowski, chociaż nie mieszka już w Pałacu Prezydenckim, co jakiś czas udziela wywiadów, w których komentuje aktualną sytuację w Polsce i na świecie. Prowadzi też konta w mediach społecznościowych, gdzie prezentuje swoje zdanie na dane tematy. Okazuje się, że w życiu byłego prezydenta szykuje się niemała rewolucja.

Bronisław Komorowski od lat nosił okulary. Teraz wreszcie może się z nimi pożegnać. Były prezydent trafił na stół operacyjny i przeszedł zabieg laserowej korekty wzroku w jednej z krakowskich klinik, o czym poinformowano w sieci. Udostępniono post, w którym personel podziękował byłemu prezydentowi za zaufanie:

Pan Prezydent Bronisław Komorowski zaufał nam i dzięki autorskiej metodzie laserowej korekcji wzroku Piotra Voigta, pozbył się okularów noszonych niemal całe życie. Zabieg precyzyjnie wykonała Pani Doktor Barbara Górska. W imieniu całego zespołu naszej kliniki bardzo dziękujemy Panu Prezydentowi za obdarzenie nas głębokim zaufaniem, którego nie zawiedliśmy

Czy wiecie kto ostatnio pozbył się okularów dzięki naszej klinice?Dzielimy się z Państwem kolejnym sukcesem…

Opublikowany przez Voigt Klinika Oka – laserowa korekcja wzroku Wtorek, 8 września 2020

Ile trzeba zapłacić za wspomniany zabieg? Jak wynika z cennika, który znajduje się na stronie kliniki, samo badanie to koszt 270 zł. Na ostateczną kwotę ma wpływ metoda leczenia, na jaką postawi pacjent. Koszty wahają się w granicach od 2900 zł do ponad 5400 zł za jedno oko.

Później zaczyna się moment, w którym oko przyzwyczaja się do nowej sytuacji. Trwa to z reguły od dwóch do trzech miesięcy.

 


Bronisław Komorowski przeszedł poważny zabieg

Bronisław Komorowski przeszedł poważny zabieg

Bronisław Komorowski z żoną Anną – 100-lecie ZAiKS-u

Bronisław Komorowski z żoną Anną – 100-lecie ZAiKS-u

Bronisław Komorowski z żoną Anną dla WOŚP

Bronisław Komorowski z żoną Anną dla WOŚP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×