Britney Spears nie oszczędziła dokumentu Netflixa na swój temat. Wypunktowała wszystkie nieprawidłowości

Film o Britney na Netflixie

Film o Britney na Netflixie

Britney Spears wypowiedziała się o filmach na jej temat. Nie jest zadowolona z publikacji Netflixa. Gwiazda nie ukrywa niezadowolenia. Chciałaby sama opowiedzieć swoją historię u Oprah Winfrey. 

Los Britney Spears śledzi cały świat. Historia jej ubezwłasnowolnienia przez własnego ojca poruszyła miliony. Dowodem na to jest ogłoszenie gwiazdy najbardziej wpływową osobą roku przez magazyn TIME. O wynikach decydowali czytelnicy w wirtualnym głosowaniu. Na drugim miejscu znaleźli się pracownicy ochrony zdrowia, a na kolejnym naukowcy, którzy wynaleźli szczepionkę na COVID-19.

Wiele osób zawdzięcza wokalistce, że ta zwróciła uwagę na zmiany w prawie, o które od wielu lat walczą obrońcy osób niepełnosprawnych. Na swoim przykładzie pokazała, że nie można się poddawać, co dało siłę tym, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.

Britney Spears żali się na Netflixa. Szykuje się do wywiadu u Oprah Winfrey. Co wiadomo?

Britney od 13 lat jest pod stałą opieką swojego ojca. Na początku roku piosenkarka została w sądzie dopuszczona do głosu. Po ponad dekadzie wyznała, że jej rodzina żeruje na niej, wykorzystuje ją i szantażuje. Jej słowa były transmitowane na żywo w sieci. Przy okazji potwierdziły się wcześniejsze plotki, które mówiły o złej sytuacji Spears.

W odpowiedzi na zeznania księżniczki popu powstało wiele filmów dokumentalnych stworzonych m.in. przez The New York Times, CNN czy Netflix. Ten ostatni swoją premierę miał dzisiaj. Na Instagramie wokalistki, zamieszczony został wpis, w którym widać wyraźne niezadowolenie z tego, jak filmy przedstawiają jej sytuację:

Ludzie to jest totalnie szalone. Obejrzałam właśnie kawałek ostatniego dokumentu i muszę przyznać, że kilka razy musiałam się podrapać po głowie! Chciałabym odciąć się od tej dramy! Po pierwsze… to już jest za mną, a po drugie… czy narracja mógłaby być na trochę wyższym poziomie???? Po trzecie… jestem w szoku, że użyli moich najpiękniejszych zdjęć! Cóż mogę powiedzieć… to ogromny WYSIŁEK z ich strony!

Przypominamy, że Britney podczas rozprawy powiedziała, że nie ma dostępu do telefonu, internetu, ani do swoich portali społecznościowych. Nie wiadomo więc, czy coś zmieniło się w tym temacie, czy post zamieściła jej menadżerka od social mediów.

Jak podaje The Mirror, Britney ma dość i sama chce opowiedzieć prawdę o swoim ubezwłasnowolnieniu. Już wcześniej zastanawiała się nad wywiadem życia, jednak teraz jest przekonana, że powinna to zrobić. Chciałaby w końcu zostać wysłuchana i uciszyć wszystkie plotki raz na zawsze.

Spears już rozpoczęła rozmowy z Oprah Winfrey, która niedawno przeprowadziła szeroko komentowany wywiad roku – z Meghan i Harrym. Jesteście ciekawi, co gwiazda jeszce ukrywa przed światem?


Britney Spears, Jamie Spears

Britney Spears, Jamie Spears

Britney Spears, Jamie Spears, Kevin Federlive na meczu

Britney Spears, Jamie Spears, Kevin Federline na meczu

Iggy Azalea - dlaczego nie pomaga Britney Spears?

Iggy Azalea - dlaczego nie pomaga Britney Spears?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×