Szukaj

Britney Spears jest więziona w szpitalu psychiatrycznym i nie przyjmuje leków! Dramatyczne oświadczenie matki gwiazdy!

Britney Spears w kwietniu trafiła do szpitala psychiatrycznego. Gwiazda w ośrodku zamkniętym przebywa podobno już od stycznia i nie przyjmuje leków jako bunt przeciwko swojemu ojcu, który 11 lat temu ją ubezwłasnowolnił. Sprawę skomentowali matka artystki i jej partner.
Britney Spears z matką. Szpital psychiatryczny

Britney Spears z matką. Szpital psychiatryczny

Britney Spears obecnie przebywa w szpitalu psychiatrycznym, do którego miała trafić dobrowolnie. Jej dramatyczna historia aktualnie nabrała innego światła. Tabloidy są wręcz przekonane, że piosenkarka do leczenia została zmuszona siłą. Cała sprawa zaczęła się od choroby ojca, dla którego piosenkarka odwołała swoją rezydenturę w Las Vegas:

Parę miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i omal nie umarł. Bardzo wszyscy się cieszymy, że wyszedł z tego żywy, ale nadal ma przed sobą długą drogę – tłumaczyła.

Britney od lat jest pod szczególną kuratelą własnego ojca. W 2008 roku sąd uznał, że wokalistka nie jest w stanie decydować o sobie i w związku z tym ją ubezwłasnowolnił. Spears po jakimś czasie zaczęła nawet normalnie żyć, nagrywała płyty i zarabiała miliony na swoich koncertach. Okazuje się jednak, że cały dochód zgarniał jej ojciec, który dawał jej jedynie drobne kieszonkowe. Wokalistka długo walczyła o zniesienie kurateli, ale niestety bezskutecznie. Wokalistka ze złości miała na początku roku odmówić dalszego przyjmowania leków, co doprowadziło ojca do szału:

Britney odbywała próby do swojej nowej rezydentury w Las Vegas, kiedy jej ojciec zorientował się, że nie przyjmuje leków. Lekarz przepisał jej nowe, ale tych też nie brała. Jamie powiedział, że jeśli nie zacznie ich przyjmować, trasa się nie odbędzie – donosi Radar Online.

Wówczas prawdopodobnie ojciec już w styczniu wysłał ją na siłę do szpitala psychiatrycznego:

To nie była absolutnie jej decyzja – podaje informator serwisu.

Lynne Spears o stanie Britney

Obecnie gwiazda w dalszym ciągu przebywa w zakładzie psychiatrycznym, w którym nie jest w stanie decydować o sobie. Tylko jej ojciec może podejmować wszystkie decyzje dotyczące jej kuracji. W tym tak dyskusyjnym i gorącym temacie, wreszcie głos zabrała matka piosenkarki – Lynne, która na swoim profilu opublikowała niepokojący wpis:

Gdy wojownicy Boga padają na kolana, bitwa nie jest skończona. Dopiero się zaczęła – napisała kobieta.

#FreeBritney – Internauci w obronie Britney Spears

Fani Britney są przerażeni jej losem, szczególnie teraz, gdy na jaw wyszły fakty świadczące o tym, że piosenkarka jest przetrzymywana w ośrodku psychiatrycznym na siłę. Internauci stworzyli nawet hasztag #FreeBritney, którym oznaczają swoje wpisy dotyczące ukochanej idolki.

Całe szczęście gwiazda ma u boku ukochanego partnera – Sama Asghariego, który sugeruje internautom, że Britney to silna osobowość, a pobyt w psychiatryku to właśnie przejaw jej siły, a nie słabości.

Zobacz: Koszmarna stylizacja Britney Spears na basenie. Przebiła nawet kultową dżinsową sukienkę sprzed lat

Zobacz: UPS! Britney Spears wyskoczyła na scenę w ryzykownym stroju i szybko pożałowała! Nagranie podbija sieć! [WIDEO]

Zobacz: Gorący Ricky Martin przejął rezydenturę po Britney Spears z przytupem! Pokazał się nago od stóp do głów, a fani oszaleli


Britney Spears ma chorego ojca

Britney Spears ma chorego ojca

Britney Spears z matką Lynne

Britney Spears z matką Lynne

Lynne Spears towarzyszy Britney na każdym kroku

Lynne Spears towarzyszy Britney na każdym kroku

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×