Szukaj

Polski fotograf zrobił zdjęcie rozebranej Britney Spears w ciąży. Przed obiektywem poszła na całość

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears ma dwójkę dzieci. Przed narodzinami syna w 2006 roku wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej, w której pokazała się w stroju Ewy. Miała na sobie jedynie kolię. Autorem odważnego zdjęcia jest ceniony fotograf o polskich korzeniach, który przypomniał je w dniu 39. urodzin księżniczki popu.

Życie Britney Spears to gotowy scenariusz na kinowy hit, które pewnie powstanie za kilka, może kilkanaście lat. Gwiazda swoją karierę zaczynała jako dziecko od występów w Klubie Myszki Miki. Już wtedy zwróciła na siebie uwagę łowców talentów z wytwórni płytowej, którzy zdecydowali się zainwestować w nią spore pieniądze.

Współpraca z najlepszymi producentami opłaciła się. Britney w 1999 roku wydała płytę …Baby one more time, która do dzisiaj uchodzi za najlepiej sprzedający się krążek w jej karierze. Na przestrzeni dwóch dekad kupiło go ponad 32 miliony słuchaczy. Przez kilka kolejnych lat Spears miała wizerunek dziewczyny z sąsiedztwa, która wręcz gardzi skandalami. Wszystko trwało do czasu.

Britney Spears bez ubrań w ciążowej sesji. Polak autorem zdjęcia

Sporo w życiu Britney zmieniło się, gdy związała się z Kevinem Federline’em. Gwiazda w 2004 roku poślubiła amerykańskiego rapera, a już rok później urodziła mu pierwsze dziecko. Na świat przyszedł syn Sean Preston. Na początku 2006 roku idolka nastolatek ogłosiła drugą ciążę. We wrześniu urodziła Jaydena Jamesa.

Tuż przed narodzinami młodszego syna Britney Spears wzięła udział w sesji zdjęciowej dla amerykańskiej edycji pisma Harper’s Bazaar. Przed obiektywem fotografa o polskich korzeniach, ulubionego artysty Meghan i Harry’ego – Alexiego Lubomirskiego, zaprezentowała swoje krągłości dosłownie w pełnej okazałości. Księżniczka popu pozowała do zdjęć, mając na sobie jedynie w imponującą kolię. W efekcie powstały bardzo smaczne fotografie, na których gwiazda hitu Sometimes strategiczne miejsca zasłoniła dłońmi i nogą.

Efekty współpracy po latach przypomniał autor sesji. Lubomirski opublikował ją 2 grudnia, czyli w dniu 39. urodzin Britney. Fotografię opatrzył krótkim komentarzem:

Wszystkiego najlepszego Britney. Sfotografowałem ją, kiedy była w ciąży z drugim dzieckiem – napisał.

Przez fanów Britney zdjęcie uważane jest wręcz za ikoniczne. Powstało tuż przed rozwodem z mężem i załamaniem nerwowym, w którego trakcie gwiazda zafundowała sceny, które przeszły do historii światowego show-biznesu – takie jak np. ogolenie głowy i atakowanie paparazzi z parasolką. Chwilę później, 31 stycznia 2008 r., piosenkarka trafiła na oddział psychiatryczny, a sąd orzekł o ubezwłasnowolnieniu i tym samym tymczasowej kurateli nad piosenkarką. Kuratorami zostali ojciec Britney – Jamie Spears i prawnik Andrew Wallet.

#FreeBritney – fani walczą o wolność Britney Spears

Britney Spears od lat może liczyć na wsparcie wielbicieli, którzy w 2019 roku wypromowali ruch #FreeBritney. Fani przez lata gromadzili się przed rozprawami sądowymi i nagłaśniali w mediach to, co uważają za tajne wezwania o pomoc w postach piosenkarki w mediach społecznościowych. Uważają, że ich idolka jest zasadniczo przetrzymywana w niewoli przez ojca, który pełniąc obowiązki kuratora, zarabia rocznie ponad pół miliona złotych.

Z ostatnich medialnych doniesień wynika, że gwiazda wnioskowała, by jej tymczasowa kuratorka, Jodi Montgomery, przejęła obowiązki despotycznego Jamie’ego, który mocno podupadł na zdrowiu. Niedawno przeszedł skomplikowaną operację okrężnicy. Mężczyzna, pełniąc obowiązki kuratora gwiazdy pop, zarabia rocznie ponad pół miliona złotych.

W dniu urodzin życzymy Britney, by w końcu zaznała upragnionego spokoju.

Zobacz także: Nowa piosenka Brit – Swimming in the stars. Posłuchaj


Brtiney Spears w drugiej ciąży

Brtiney Spears w drugiej ciąży

Britney Spears na Teen Choice Awards 2015 zabrała synów

Britney Spears na Teen Choice Awards 2015 zabrała synów

Britney Spears pokazała zdjęcie z synkiem na Instagramie

Britney Spears pokazała zdjęcie z synkiem na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×