Britney Spears rozgrzała fanów do czerwoności, pozując topless. Niewielki skrawek materiału praktycznie nic nie zasłania

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje topless. Wokalistka włożyła jedynie króciutkie spodenki, a biust schowała w dłoniach. Zobaczcie, jak wygląda. 

Britney Spears to wokalistka, która karierę w show-biznesie rozpoczęła jeszcze jako nastolatka. Już jej pierwszy album stał się hitem na skalę światową. Kolejne piosenki, które wypuszczała były jeszcze bardziej popularne od poprzednich. Gwiazda koncertowała na całym globie i odniosła niewiarygodny sukces. Niestety w jej przypadku sceniczna kariera nie poszła w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Artystka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Pierwsze z nich zakończyło się unieważnieniem zaledwie po 55 godzinach. Kolejne odbiło się na niej sporym piętnem. Britney związała się z tancerzem, Kevinem Federlinem. Doczekali się dwóch synów, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu.

Po rozwodzie wokalistka przeszła załamanie nerwowe. Wpadła w wir imprez i używek, co skończyło się sądową kuratelą i ubezwłasnowolnieniem. Od kilkunastu lat artystka znajduje się pod nadzorem ojca, z którego teraz próbuje się wyzwolić. W sądzie toczy się postępowanie, w którym walczy o odzyskanie wszystkich praw i dawnego życia.

Britney Spears rozgrzała internet zdjęciem bez stanika

Spears już kilka lat temu osiągnęła stabilizację. Większość czasu spędza w domu, a przy swoim boku od 2016 roku ma ukochanego Sama, który stoi za nią murem w walce o zniesienie kurateli. Ostatnio w sprawie wokalistki nastąpił ogromny przełom. Sąd przychylił się do jej wniosku i pozwolił samej wybrać adwokata. Do tej pory reprezentował ją prawnik przyznawany z urzędu.

Chcę się pozbyć mojego ojca i oskarżyć go o nadużycia. Chcę dochodzenia w sprawie mojego ojca. Jestem tu, by wnieść oskarżenie… Jestem wściekła. Chcę sama wybrać swojego adwokata, chcę pozbyć się ojca i złożyć wniosek o zniesienie kurateli – mówiła Britney na sali rozpraw.

Gwiazda cieszy się z pozytywnego dla niej przebiegu wydarzeń. Cały czas o tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu informuje fanów na Instagramie. Kilka godzin temu postanowiła rozgrzać fanów do czerwoności, wrzucając zdjęcie topless. Piosenkarka pozuje jedynie w króciutkich dżinsowych spodenkach, a apetyczny biust ukrywa w dłoniach.

Britney nie zostawiła żadnego opisu pod fotografią, ale i tak rozgrzała internet do czerwoności. Pod jej zdjęciem natychmiast znalazło się setki tysięcy komentarzy od fanów z całego świata. Komplementują oni figurę gwiazdy i czekają, aż wróci na scenę.

 • Gorąca fotka!
 • Ooops znowu to zrobiła!
 • Bądź wolną kobietą i pokazuj piękne ciało.
 • Britney jest wolna i to pokazuje.
 • Czekam aż wrócisz na scenę. Uwolnić Britney!
 • Księżniczka sceny jest tylko jedna. Wyglądasz hot!

Trzeba przyznać, że Britney jest coraz odważniejsza nie tylko w swoich sądowych zeznaniach, ale także w internetowych publikacjach. Widać, że zaciekle walczy o wolność i pokazuje, że nie chce być od nikogo zależna.


Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears porównała partnera do ojca

Britney Spears porównała partnera do ojca

Britney Spears porównała partnera do ojca

Britney Spears porównała partnera do ojca

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki lajf najlepsza jedyna top gwiazda usa niestety królowa jest tylko jedna a jak wiadomo nikt nie lubi konkurencji ale fotki ładne trzeba było zainwestowac w zagłuszac elektrodzwięków i to tyle

 • Gość Bubu pisze:

  Trzymaj się Brit! Szczęśliwe życie zaczyna się po 40.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×