Gigantyczna choinka stanęła w willi Britney Spears. Drzewko na dwa piętra wygląda imponująco. Ktoś to przebije?

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears wreszcie będzie mogła szczęśliwie spędzić Boże Narodzenie. Gwiazda już zaczęła przygotowywać swój dom na tę okazję. Zobaczcie, jak wygląda jej choinka.

Britney Spears nie miała spokojnego dzieciństwa. Od najmłodszych lat była ciągana przez swoją matkę po najróżniejszych konkursach wokalnych. Po jakimś czasie udało jej się zdobyć angaż w Klubie Myszki Miki. To tam poznała przyszłego partnera Justina Timberlake’a, oraz Christinę Aguilerę. Kilka lat później nastąpiło prawdziwe bum. Zadebiutowała singlem …Baby one more time, który otworzył jej drzwi do dalszej kariery. Niepełnoletnia Spears w teledysku paradowała w wyzywającym mundurku szkolnym. Był to koniec lat 90., kiedy seksualność była w znacznie większym stopniu tematem tabu.

Niestety ogromny sukces wpłynął na jej zdrowie psychiczne. Każdy jej krok był śledzony zarówno przez paparazzi, jak i przypadkowe osoby, które ją rozpoznały. 2007 roku Britney przeszła publiczne załamanie nerwowe. Pewnej nocy zabarykadowała się w łazience ze swoimi dziećmi. Rodzina wezwała policję oraz karetkę, a Spears odwieziona została do szpitala psychiatrycznego. Latający nad karetką helikopter oraz fotoreporterzy, na żywo transmitowali całą sytuację.

Po jakimś czasie gwiazda wyszła ze szpitala, jednak nic już nie było jak dawniej. Artystka straciła wszelkie prawa do siebie i własnych dzieci. To jej ojciec przez 13 lat, sprawował opiekę nad nią. Jak się później okazało, dochodziło do nadużyć władzy z jego strony. Kazał Britney jechać w trasę koncertową, w zamian za zobaczenie dzieci. Szantażował ją oraz stosował przemoc psychiczną. Gdy sprawa została nagłośniona najpierw przez fanów, a potem przez media, sąd postanowił jeszcze raz się jej przyjrzeć.

Britney Spears odzyskała wolność

12 listopada odbyła się kolejna rozprawa. Adwokat Britney, Mathew Rosengart wystąpił do sądu z wnioskiem o zakończenie kurateli bez oceny medycznej. Ku zaskoczeniu wszystkich, żadna ze stron nie zgłosiła sprzeciwu w tej kwestii. Tym samym kuratela została zakończona. Tłumnie zebrani przed sądem fani krzyczeli z radości. Piosenkarka udostępniła jedno z nagrań i podziękowała im za pomoc:

Dobry Boże, kocham moich fanów, to szalone. Mam wrażenie, że będę płakała do końca tego dnia. Najlepszy dzień w moim życiu.

Britney Spears pokazała choinkę na Święta Bożego Narodzenia 2021

Zdaje się, że gwiazda wraca do normalnego życia. Kilka dni temu poinformowała, że planuje ślub, a sukienkę na tę okazję zaprojektuje dla niej sama Donatella Versace. Britney nie ukrywa również, że chciałaby powiększyć swoją rodzinę – marzy się jej trzecie dziecko. Przypomnijmy, że dotąd nie było to możliwe, ponieważ ojciec piosenkarki zmusił ją do noszenia wkładki domacicznej. Obecnie 39-latka korzysta z życia i wygląda na wyraźnie szczęśliwą.

Koniec listopada to okres, w którym w wielu domach rozpoczynają się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Artystka również zdobi swoją willę na to wydarzenie.

Britney pochwaliła się swoją gigantyczną choinką, która stanęła na środku salonu. Drzewko jest tak duże, że jego czubek sięga drugiego piętra. Gwiazda poinformowała, że wreszcie zmieniła ozdoby z różowych na czerwone.

Jak wam się podoba choinka Britney Spears oraz jej stylizacje?


Britney Spears pokazała choinkę

Britney Spears pokazała choinkę

Britney Spears pokazała choinkę

Britney Spears pokazała choinkę

Britney Spears pokazała choinkę

Britney Spears pokazała choinkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×