Szukaj

Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego! Wygląda jak cień samej siebie! Są pierwsze od 3,5 miesiąca zdjęcia

Britney Spears

Britney Spears trafiła do szpitala 3,5 miesiąca temu. Wokalistka wyszła właśnie na przepustkę by spędzić święta ze swoim ukochanym i rodziną. Jak wygląda po pobycie na oddziale zamkniętym? Zdecydowanie jej to nie służy. Zobaczcie zdjęcia.

Kilka tygodni temu do mediów trafiła szokująca informacja. Britney Spears przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego – a przynajmniej tak głosiły oficjalne doniesienia. Prawda okazała się być o wiele bardziej szokująca. Jak wiadomo, gwiazda została ubezwłasnowolniona przez ojca w 2008 roku. To właśnie Jamie Spears miał – oczywiście bez zgody córki – wysłać ją na oddział zamknięty, gdy odmówiła przyjmowania leków. Gwiazda chciała uwolnić się od tyranii ojca. Od paru lat żyje własnym życiem, jest zakochana, pracuje i marzy o tym, by odzyskać kontrolę, ale jej ojciec nie chce o tym słyszeć. Jako jej opiekun prawny, zgarnia wszystko, co zarobi wokalistka. Nic więc dziwnego, że nie chciał dopuścić do sytuacji, w której córka zdoła się od niego odseparować.

Jak głoszą plotki, Britney przebywała w szpitalu 3,5 miesiąca, od początku stycznia aż do teraz. Lekarze wypuścili ją na jeden dzień ze szpitala psychiatrycznego, by mogła spędzić Wielkanoc ze swoim ukochanym w Beverly Hills. Paparazzi przyłapali ich pod hotelem Montage Hotel. Trzeba przyznać, że Britney nie wygląda dobrze. Rozczochrana, bez makijażu, wychudzona i z podkrążonymi oczami, sprawiała wrażenie osoby cierpiącej i bardzo zmęczonej.  Pobyt w szpitalu zdecydowanie jej nie służy.

Zobaczcie sami.

Zobacz: Britney Spears jest więziona w szpitalu psychiatrycznym i nie przyjmuje leków! Dramatyczne oświadczenie matki gwiazdy!

Zobacz: Maja Kraft po 20 latach wróciła do show-biznesu! Miała być polską Britney Spears, ale jej kariera okazała się klapą. Teraz kompletnie odmieniona odnosi sukcesy w USA!

Zobacz: Britney Spears nagle trafiła do szpitala psychiatrycznego! Gwiazda przechodzi załamanie nerwowe!


Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

Lynne Spears towarzyszy Britney na każdym kroku

Lynne Spears towarzyszy Britney na każdym kroku

Britney Spears z matką Lynne

Britney Spears z matką Lynne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×