Britney Spears pisze książkę. Już sama zapowiedź jest wstrząsająca

Britney Spears pisze książkę

Britney Spears pisze książkę

Britney Spears na Instagramie zapowiedziała, że zamierza napisać książkę. Już to, co napisała w poście, jest wstrząsające. Jak zareagowali jej fani?

Britney Spears pod koniec lat 90. zadebiutowała z utworem Baby one more time, który jest w stanie zanucić bardzo wielu ludzi na świecie. Swoje płyty sprzedała w ilościach przekraczających 100 milionów egzemplarzy. W krótkim czasie została okrzyknięta księżniczką popu.

Za wielką sławę zapłaciła jednak słoną cenę. W 2007 roku przeszła załamanie nerwowe i zgoliła głowę na łyso. Paparazzi śledzili każdy jej krok, nawet gdy chciała skorzystać z toalety na stacji benzynowej, byli tuż obok. W końcu sąd zadecydował, że kontrolę nad gwiazdą i jej majątkiem przejmie ojciec. Po 13 latach, kiedy Britney w końcu powiedziała dość, wyszło na jaw, że Jamie Spears nadużywał swojej władzy. Szantażował córkę i manipulował nią. Po ostatniej rozprawie nastąpił przełom jednak przełom.

Obecnie wszystko idzie ku lepszemu. Sąd odsunął ojca Britney od kurateli. Co prawda gwiazda wciąż ma nad sobą opiekuna, ale jest to osoba postronna, wyszkolona po to, by faktycznie pomóc podopiecznemu. Decyzja o tym, czy wokalistka w ogóle potrzebuje opieki, ma zapaść na najbliższej rozprawie, która odbędzie się 12 listopada.

Spears opublikowała w swoich social mediach post, w którym podziękowała fanom za wsparcie:

Ruchu #FreeBritney po prostu brak mi słów. To dzięki wam i waszej walce w uwalnianiu mnie spod kurateli moje życie idzie nareszcie w dobrym kierunku! Ostatnią noc przepłakałam, bo moi fani są najlepsi i wiem o tym. Czuje wasze serca, a wy czujecie moje – to wiem na pewno – napisała.

W piątek z kolei zapowiedziała na swoim Instagramie, że pisze książkę.

Britney Spears pisze książkę

Zdaje się, że Britney Spears zamierza rozliczyć ostatnie 13 lat swojego życia. Zamierza wszystko przelać na papier. Ujawniła na Instagramie, że ​​pisze książkę.

Piszę książkę o dziewczynie⁣, która została zamordowana … jednak jej duch utknął w otchłani z powodu traumy i bólu, a ona nie wie, jak przejść do świata, który znała !!! Po tym, jak tkwiła w otchłani przez trzy lata, jest duchem, który żyje dzięki swojemu odbiciu w lustrze!!!! Nie ma nikogo, komu może zaufać, ale coś się dzieje i wymyśla, jak przejść do świata, w którym jest jej rodzina !!!! – zaczęła wpis.

W kolejnej części rozważa, jak rozstrzygnąć fabułę.

Wychodząc z otchłani ma decyzję do podjęcia … przywitać się z tymi samymi ludźmi, którzy ją zamordowali lub stworzyć zupełnie nowe życie !!!! Nie potrzebuje już swojego lustra… znalazła portal, stale cytując pewne modlitwy, które dają jej wgląd i dar, by już więcej się nie bać i wyjść z otchłani… ale to, co zostawiam WYOBRAŹNI to to, co robi, kiedy przechodzi…… oprócz nauki ponownego pisania swojego imienia – napisala.

Już z samego postu możemy wyczytać, że ewentualna publikacja, która się pojawi, zapewne będzie też forma terapii i rozliczenia się. Fani Britney mocno trzymają za nią kciuki. Czy rzeczywiście powstanie książka? O tym przekonamy się zapewne za jakiś czas.


Britney Spears pisze książkę

Britney Spears pisze książkę

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×