Britney Spears o operacjach plastycznych: „Mam złe doświadczenia”. Gwiazda nie oszczędziła lekarza

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears opowiada o doświadczeniu z operacjami plastycznymi. Ma złe doświadczenia z chirurgiem, o czym opowiedziała fanom. Zareagowała zbyt ostro?

Britney Spears rozpoczęła swoją karierę w późnych latach 90. Kiedy miała 11 lat, występowała w Klubie Myszki Miki. Poznała tam Christinę Aguilerę oraz Justina Timberlake’a, z którym kilka lat później się związała. Udział w dziecięcym programie otworzył jej furtkę do wielkiej kariery. Jakiś czas później zadebiutowała z utworem …Baby one more time i wypuściła swój studyjny album o tym samym tytule. Płyta sprzedała się w rekordowych ilościach i to dzięki niej w czasach r’n’b i rapu odrodził się kobiecy pop.

Britney nie wytrzymała presji. W 2007 roku przeszła załamanie nerwowe i ogoliła głowę na łyso. Odebrano jej wtedy prawa zarówno do dzieci, jak i do samej siebie. Jej ojciec przez trzynaście lat trzymał rękę na jej pieniądzach, decydował o tym, z kim i na jak długo może się spotkać, zamontował córce podsłuchy, gdy ta poznała chłopaka i szantażował pod pretekstem niezobaczenia dzieci.

Kilka miesięcy temu Britney po raz pierwszy od lat osobiście przemówiła w sądzie. Rozprawa była na żywo transmitowana w sieci. To, co opowiedziała gwiazda, zmroziło krew w żyłach. Cała jej rodzina żerowała na niej, wykorzystywali ją finansowo i znęcali się nad nią psychicznie. Jak na razie Jamie Spears został odsunięty ze stanowiska kuratora. W przyszłym miesiącu odbędzie się kolejna rozprawa, na której zapadnie decyzja co do tego, czy gwiazda w ogóle potrzebuje opiekuna.

Britney Spears o operacjach plastycznych

Odkąd piosenkarka odzyskała część swoich praw i w końcu po latach otrzymała telefon, chętnie dzieli się spostrzeżeniami na przeróżne tematy. W najnowszym wpisie na Instagramie poruszyła temat operacji plastycznych, które dla wielu gwiazd są tematem tabu. Kiedy nagle ich piersi powiększają się o dwa rozmiary albo zmieniają się rysy twarzy, opowiadają, że to przez dietę. Trudno co niektórym się do tego przyznać.

Britney Spears otwarcie podzieliła się swoimi doświadczeniami. Gwiazda opowiedziała o konsultacji, na której lekarz wymieniał, co by w niej poprawił. To nie spodobało się gwieździe:

Jak to jest z konsultacjami na poprawę sylwetki? Czy tylko ja, czy ktokolwiek inny też ma złe doświadczenia… może jestem zbyt wrażliwa… tak czy inaczej wolę spaść z klifu, niż pytać lekarza o to, co jego zdaniem jest nie tak z moim ciałem… wyciągnięta lekcja!!!! Psss pocałuj moją białą pupę!!!!!

Do wymownego wpisu dołączyła półnagie zdjęcie.

A wy uważacie, że Britney Spears powinna coś poprawić?


Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×