Britney Spears o piekle, jakie zgotowała jej rodzina: „Zranili mnie bardziej, niż byście mogli pomyśleć”. Opisała traumatyczne przeżycia

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears wykorzystywana przez własną rodzinę. Użyła mocnych argumentów we wpisie na Instagramie. Chce, aby najbliżsi ponieśli konsekwencje swoich czynów.

Britney Spears w młodym wieku weszła do show-biznesu. Gwiazda nie miała spokojnego dzieciństwa. Zaczynała w Klubie Myszki Miki, gdzie prezentowała swój talent wokalny u boku Justina Timberlake’a oraz Christiny Aguilery. Kilka lat później zadebiutowała singlem …Baby one more time, który otworzył jej drzwi do dalszej kariery. Niepełnoletnia Spears w teledysku paradowała w wyzywającym mundurku szkolnym. Był to koniec lat 90., kiedy seksualność była w znacznie większym stopniu tematem tabu.

W 2007 roku Britney przeszła załamanie nerwowe. Osaczona paparazzi zabarykadowała się w łazience ze swoimi dziećmi i nie chciała z niej wyjść. Rodzina wezwała policję oraz karetkę. Gwiazda popu została przewieziona do szpitala psychiatrycznego. Całą drogę zrelacjonował podążający za nią helikopter oraz tłum paparazzi. To był dopiero początek problemów. 39-latka została pozbawiona praw rodzicielskich, a także straciła prawa do samej siebie. Opiekę nad nią i jej majątkiem przez 13 lat sprawował jej ojciec. Jakiś czas temu na jaw wyszło, że rodzina piosenkarki wykorzystała sytuację i nadużywała władzy.

Ojciec Britney Spears nadużywał władzy

Jamie Spears szantażował córkę. Mówił, że jeśli nie pojedzie w trasę, nie zobaczy swoich synów – jednocześnie w ocenie lekarzy wokalistka była niezdolna do pracy. Kazał lekarzom założyć córce wkładkę antykoncepcyjną, aby Britney nie mogła zajść w ciążę. Zabrał jej telefon oraz odciął ją od internetu. Była ofiarą własnego sukcesu.

Na początku tego roku nastąpił przełom. Po raz pierwszy od dłuższego czasu Britney została dopuszczona do głosu podczas sprawy sądowej dotyczącej kurateli. Rozprawa była transmitowana w sieci. Po tym rozpętała się burza. Oficjalnie potwierdziło się najgorsze. Kilka miesięcy później ojciec artystki został zawieszony. Przydzielono gwieździe nowego opiekuna. O tym, czy księżniczka popu potrzebuje nadzoru, zadecyduje sąd już na początku listopada.

Britney Spears żali się na rodzinę

Britney Spears nigdy nie ukrywała, że pochodzi z niezamożnej rodziny. Chciała zarobić pieniądze i kupić dom dla swoich rodziców. Nie spodziewała się jednak, że kiedy odniesie sukces, jej rodzina wykorzysta ją. W najnowszym poście na Instagramie gwiazda rozlicza swoich bliskich. Podzieliła się traumatycznymi przeżyciami:

Czy nie jest dziwnym to, że kiedy dajecie z siebie wszystko, organizujecie wycieczki lub umawiacie się na lunch z ludźmi, których kochacie, oni wystawiają was lub uciekają po 10 minutach???? To upokarzające i każda osoba, przed którą kiedykolwiek się otworzyłam, nagle potem twierdziła, że wyjeżdża. Ok, rozumiem… są dla mnie dostępni tylko wtedy, kiedy oni tego chcą.  W takim razie od teraz ja nie jestem już dostępna dla żadnego z nich!!!! Nie mam nic przeciwko byciu samą i w sumie to jestem zmęczona byciem tą wyrozumiałą Matką Teresą. Jeśli ktoś jest dla mnie nieuprzejmy to już koniec… nara!!!

Britney podkreśliła na koniec, kogo ma na myśli oraz zapowiada, że będzie domagała się sprawiedliwości:

Ta wiadomość jest do mojej rodziny. Zranili mnie bardziej, niż byście mogli pomyśleć!!! Wiem, że kuratela niedługo się skończy, ale ja na tym nie skończę. Chcę sprawiedliwości!!! Mam tylko 163 cm wzrostu, ale całe życie udawałam większą osobę… zdajecie sobie sprawę jakie to trudne ????

Współczujecie?


Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears z rodziną

Britney Spears z rodziną

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Komentarze

 • Kasia P. pisze:

  Mąż Roxette to jak Karol Wojtyła. Tylko na uspokojenie serca.

 • Gość K.P. pisze:

  Wielki człowiek ze sztucznymi włosami. Mąż Roxette. Po szwedzku umiał Zygmunt Waza biegle itd.

 • Gość pisze:

  Oczy mi się uśmiechając jak mąż Roxette na hulajnodze nie pojedzie. Z tymi sztucznymi włosami blondynki… Za sztuczne włosy GO tak kocham. Nie ma problemu niech rude u i czarne sztuczne włosy. Michałek a nie ból…

 • Gość K.P. pisze:

  Próbuje się uspokoić sztuczne włosy blondynki nosi mąż Roxette…. A nie jest on z przodu w PKS. Za to już GO kocham

 • Gość K.P. pisze:

  Roxette wczoraj mi JEJ mąż życie uratowal…. Miał sztuczne włosy blondynki ubrany na video… Nie Janek. Ta żona kierowcy z np. tramwaju była blondynką… Sztuczne włoży na video mąż Pani Roxxet blondynki…

 • Gość K.P. pisze:

  Modlę się od wczoraj do męża Roxxet Do. Marie. Nie zabolało mnie jeszcze bo to na pół….

 • Gość K.P. pisze:

  Mam nadzieje, że zrozumie… Jak rozmawia tak głośno na 11 pięter budynku albo na 4 pietra wyje i ryczy. Mnie to boli. Janek jak ryczy.

 • Gość K.P. pisze:

  Mam nadzieje, że zrozumie 5 kawę już dzisiaj piłam. Podrabiana Anne Jantar. I ten Janek biega w nocy po schodach. . . Ile lat lat już jej nie ma wiele…

 • Gość K.P. pisze:

  Jak Janek się śmieje na parkingu od parteru go słychać do ostatniego 11 pietra… Tak głośno. Każdy mój kolega ucieka jak pieprz rośnie bo się boi tego śmiechu.

 • Gość K.P. pisze:

  Janek zawsze w NOCY z kolegą z parteru biega po schodach… Tam i z powrotem…

 • Gość K.P. pisze:

  Może Janek sam powie w czym problem. Jak w oknie woła ZOMO. Śmieje się z moich kolegów tylko na kacu łapią kaczki…

 • Gość K.P. pisze:

  Mój sąsiad jest sabowtorem pani TATY. Siedzi w oknie często cały dzień i woła milicję i ZOMO… Otwarte okno.

 • Kasiu P. pisze:

  Mój sąsiad jest sobowtorem Pani TATY…

 • Gość pisze:

  Pasożytniczy rodzice i rodzenstwo beda musieli ruszyc tylki do roboty, bo nue maha juz za co utrzymywac tych wulli kupionych i utrzymywanych za kasę Britney. Bezrobotne leniwce przez 13 lat okradali ja z kasy i zyli w luksusach za Britney kasę, i wciąż zmuszając ja do odbywania masy koncertow, jednoczesnie mie dajac jej dostepu do kasy, a jedynie wydzielajac drobne kieszonkowe. Przeciez ona ns prawnikow nawet nie miala pieniędzy i jsk sie to naglosnilo, to Madonna wynajela i oplacila dla niej najlepszego prawnika. Za to tatuś bez oporów korzystal z jej konta i na swojego prawnika, ktory musl walczyć z Britney wydal 10 mln dolcow.

 • Gośćhalcia pisze:

  Z rodziną się dobrze wychodzi ale tylko za zdjeciach

 • Gość pisze:

  Bardzo jej współczuję, być zranionym,upokorzonym,wykorzystanym przez rodzinę to okrutne,nieludzkie ,bo przecież rodzinie się ufa,nic z jej strony nie powinno nam się złego stać! Ta rodzina powinna być obcięta z każdej fotografii oraz z serca….

 • GośćMonika pisze:

  Żal mi jej _kasa to nie wszystko……

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×