Britney Spears kupiła siostrze dom na wakacje? Jamie Lynn odpowiada na zarzuty internautów. Tym wpisem dolała oliwy do ognia

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Jamie Lynn Spears wybrała się na rodzinne wakacje. To nie spodobało się części internautów, którzy sugerowali, że siostra Britney odpoczywa w domu kupionym przez piosenkarkę. Jest oficjalny komentarz w tej sprawie.

Britney Spears próbuje uwolnić się spod kurateli, którą została objęta 13 lat temu. Walczy o to dopiero teraz, bo wcześniej nie wiedziała, że ma do tego prawo. Jakiś czas później w jednym poście na Instagramie przekazała, że nie zamierza wracać na scenę. Dopóki jej tata będzie miał wpływ na jej życie, nie planuje tego zmienić:

Dla tych z was, którzy zdecydują się krytykować moje teledyski… patrzcie, w najbliższym czasie nie będę występować na żadnych scenach z moim tatą zajmującym się tym, co noszę, mówię, robię lub myślę !!!! Robię to przez ostatnie 13 lat.

Gwiazda zwróciła się do swojej siostry, Jamie Lynn Spears. Nie ukrywa, że ma do niej żal:

Nie podoba mi się, że moja siostra pojawiła się na rozdaniu nagród i wykonała remiksy MOICH UTWORÓW !!!!!

Britney Spears kupiła dom siostrze? Jamie Lynn Spears komentuje

Sześć lat temu jeden z internautów zapytał Jamie Lynn Spears, gdzie lubi spędzać wakacje. Aktorka odpowiedziała szczerze, że ona i jej bliscy mają mieszkanie na Florydzie, w którym odpoczywają:

Mamy mieszkanie w Destin na Florydzie i jest to najlepsze miejsce.

Chociaż od  tego momentu minęło sporo czasu, doniesienia na ten temat niedawno powróciły. Niektórzy internauci zaczęli bowiem sugerować, że wspomniany apartament typu penthouse na Florydzie, został zakupiony dzięki funduszowi powierniczemu, którego właścicielką od 2000 roku jest Britney Spears.

Mimo iż Jamie Lynn początkowo milczała na temat tych spekulacji, dodała nowy post na Instagramie, w którym próbowała rozwiać wszelkie wątpliwości. Podkreśliła, że nie jest właścicielką żadnego domu wakacyjnego. Ma też swoje ulubione miejsce do relaksu, które nie znajduje się w Destin na Florydzie:

Nie posiadam mieszkania i mogę was zapewnić, że nikt nigdy nie kupił mi miejsca na plaży, ponieważ i tak wolę moje wakacje na plaży w Rit. To są proste FAKTY. Musicie przestać grzebać.

W dalszej części wpisu dodała, że jest wdzięczna za urlop, który udało się jej spędzić z bliskimi:

Jestem wdzięczna, że udało mi się spędzić ten czas z rodziną pomiędzy naszą pracą i opieką nad dziećmi.

Siostra Britney Spears wyłączyła możliwość komentowania wpisu, ucinając dalszą dyskusję w tym temacie.


Jamie Lynn Spears na wakacjach

Jamie Lynn Spears na wakacjach

Jamie Lynn Spears na wakacjach

Jamie Lynn Spears na wakacjach

Jamie Lynn Spears na wakacjach

Jamie Lynn Spears na wakacjach

Komentarze

 • Empathy pisze:

  GośćIgor Najpierw naucz się analfabeto pisać, później poczytaj o chorobach psychicznych.Ludzie cierpią na różne problemy psychiczne,nie każdy musi być psychopatą.Moze narkotyki spowodowały kiedyś zaburzenia psychiczne u Britney ale to było 13 lat temu.Milionerka a nie ma nawet karty kredytowej,a za adwokata płaci jej teraz Madonna .Nawet nie może sama decydować o zajściu w ciążę.Maszynka do zarabiania pieniędzy,przykre.

 • Gość pisze:

  Pewnie jest chora, może poważnie i powinna być pod opieką bo wokół niej jak i wszystkich bogatych osób kręci się stadko hien.
  Problem w tym że z tego co czytam i co Ona sama twierdzi ( jest chora więc pytanie czy to prawda), jej rodzina a szczególnie tata który powinien robić wszystko dla Jej dobra sam może być hieną.
  Wiem że to możliwe bo w amerykańskim społeczeństwie i już chyba w większości społeczeństw pieniądze są najważniejsze i zdobywa się je wszelkimi możliwymi sposobami.
  Przykłady to Amy Winehouse, Michael Jackson i pewnie wiele innych.

 • Gość pisze:

  Mało tego to występować czyli pracowac moze , ale zarządzać zarobioną kasa to już nie może.
  Komuś zależy , żeby obskubywać kobietę . Nie rozumie tego , ze zasuwa w robocie a z pieniędzy nie może korzystać i ten piżal sie z łaski nadzorujący tatuś. On sam miał problemy finasowe a teraz córce tak pomaga , chyba żeby sama nie korzystala bo kieszonkowe to jej śmieszne przydzielił.

 • Gość pisze:

  Większej głupoty w życiu nie czytałam. Puknij się gostek w czółko🙄

 • Gośćbasia pisze:

  Taka rodzina to nie rodzina TYLKO HIENY

 • GośćIgor pisze:

  Noni dobrze rodziniensie pomaga co z majatku kiwdy adwokaci biorà rodzina to rodzina a ona chora psychicznie to musi brac leki i słuchać by ponownie nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych.plecie bzdury jak to každy chory i z problemani mentalnymi.ludzie jeszcze tego słuchaja zamiast wyciagnàc wniosji.Pewnie facetom podobajà siè psyhopatki jak widac po wpisach.

 • Gość pisze:

  Britney kupiła siostrze Dom,tylko że Britney nie ma dostępu do swoich pieniędzy,którymi zarządza jej siostra_ktira jak widać pasożytuje na niej i przejmuje Tożsamość Britney,chcąc być Siostra

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×