Ukochany Britney Spears wrzucił zdjęcia ze ślubu. On elegancki, za to ona… Taka suknia wymagała sporej odwagi

Britney Spears i Sam Asghari

Britney Spears i Sam Asghari

Sam Asghari, partner Britney Spears, pokazał na Instagramie zdjęcia z wesela swojego przyjaciela. Jak prezentowali się on i jego sławna dziewczyna?

Sam Asghari już prawie pięć lat spotyka się z Britney Spears. 27-letni trener fitnessu relację z gwiazdą traktuje bardzo poważnie i ma coraz bardziej precyzyjne plany na przyszłość.

Moimi priorytetami w życiu jest pozostanie pokornym i zrozumienie, skąd pochodzę i dokąd zmierzam – powiedział Forbesowi. – Chcę zrobić kolejny krok w karierze, jeśli chodzi o aktorstwo. Chcę też zrobić kolejny krok w moim związku. Nie mam nic przeciwko zostaniu ojcem. Chcę być tatą.

Asghari wspierał Britney w bardzo trudnych momentach, między innymi wtedy, kiedy trafiła na terapię. Wokalistka i jej młodszy partner przeszli wiele niełatwych momentów związanych z jej problemami ze zdrowiem i karierą. Wciąż udaje im się jednak utrzymywać relację. Osoby z otoczenia pary uważają, że Sam jest jedną z nielicznych osób u boku księżniczki popu, na które ona może w 100% liczyć.

Sam udowodnił, że jest solidny i niezawodnym, zawsze ma na względzie dobro Britney – poinformował w lutym informator w Us Weekly. – Jest jedną z nielicznych osób, o których może tak powiedzieć.

Instagramowe profile pary także obfitują w dowody na to, że ich związek ma się bardzo dobrze. Sam opublikował w niedzielę relację z wesela swojego przyjaciela, na którym świetnie się bawił w towarzystwie ukochanej.

Britney Spears i Sam Asghari bawili się na ślubie przyjaciół. Jak wyglądali?

Asghari był drużbą swojego przyjaciela. Razem z Britney pojawili się na pięknie zorganizowanym ślubie i weselu, które łączyło dwie tradycje: perską i amerykańską. Przypomnijmy, że partner Spears pochodzi z Iranu, podobnie jak pan młody.

Zakochani prezentowali się wspaniale. Sam wybrał czarny garnitur Moschino, a Britney miała na sobie niebieską, bardzo krótką sukienkę z odkrytym ramieniem, czarne szpilki, czarny naszyjnik i okulary przeciwsłoneczne. Na tle reszty gości prezentowała się wyzywająco. Pozostałe uczestniczki przyjęcia wybrały bardziej wieczorowe suknie.

Na jednym z nagrań udostępnionych przez Sama widać, jak rewelacyjnie się bawi ze swoją drugą połówką. Tańczyli, śpiewali. Cały czas uśmiechnięci. Britney najwyraźniej jest w świetnej formie, a towarzystwo partnera najwyraźniej jej służy.


Britney Spears i Sam Asghari na ślubie przyjaciół

Britney Spears i Sam Asghari na ślubie przyjaciół

Britney Spears i Sam Asghari na ślubie przyjaciół

Britney Spears i Sam Asghari na ślubie przyjaciół

Britney Spears i Sam Asghari na ślubie przyjaciół

Britney Spears i Sam Asghari na ślubie przyjaciół

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×