Brigitte Macron wytrzymała już wiele oszczerstw, ale na plotki, że była mężczyzną, powiedziała dość. Ma zamiar iść do sądu

Brigitte Macron i Emanuel Macron

Brigitte Macron i Emanuel Macron

Brigitte Macron nie wytrzymała. Zamierza złożyć pozew do sądu przeciwko oszczercom. Co piszą na temat żony prezydenta Francji?

Małżeństwo Emmanuela Macrona mimo upływu czasu niezmiennie wzbudza w społeczeństwie ogromną kontrowersję. Nie wszystkim podoba się, że żona prezydenta Francji jest od niego starsza o 25 lat i w dodatku była kiedyś jego nauczycielką. Nie wygląda jednak na to, żeby Brigitte Macron przesadnie przejmowała się złośliwymi komentarzami ludzi. Jej pewność siebie i urok osobisty sprawiły, że stała się ikoną mody i stylu. Z biegiem czasu Francuzi bardzo ją polubili, ale media nadal są dla niej bezlitosne.

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia na temat tego, że nad jej twarzą pracuje cały sztab chirurgów. Mimo 68 lat Macron jest bardzo zadbaną kobietą, a figurę ma jak 20-latka. Te wszystkie doniesienia nie dotykały żony Emanuela Macrona, ale oskarżenia, że w przeszłości miała być mężczyzną i poddała się korekcie płci, sprawiły, że powiedziała dość.

Brigitte Macron nie wytrzymała. Zamierza złożyć pozew

Brigitte Macron chce złożyć pozew przeciwko osobom, które twierdzą, że w przeszłości poddała się korekcie płci i urodziła się jako mężczyzna. Takie plotki od tygodni zalewają media społecznościowe we Francji. Niektórzy internauci piszą, że żona prezydenta Macrona pierwotnie nazywała się Jean-Michel Trogneux.

Według informacji, które podaje The Times pogłoski o rzekomej korekcie płci pierwszej damy pojawiły się we wrześniu tego roku. Opublikowała je Faits et Documents, gazeta znana z powiązań z prawicą. Autor artykułu twierdzi, że śledztwo w tej sprawie trwało trzy lata i było wspierane przez ekspertów. Jest także grupa zainteresowanych, którzy dowodzą, że Brigitte Macron przeszła zabieg zmiany płci jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku. Na pytanie, w jaki sposób została mamą trojga dzieci, pada odpowiedź, że potomstwo z jej poprzedniego związku tak naprawdę urodziła inna kobieta.

Jak się można domyślać, po tych rewelacjach hasło #JeanMichelTrogneux stało się jednym z najczęściej wpisywanych i wyszukiwanych na francuskim Twitterze.

Brigitte Macron nie chce zostawić sprawy i zamierza podjąć kroki prawne, żeby położyć kres plotkom raz na zawsze.

To pogłoski bez żadnych podstaw. Pani Macron postanowiła wszcząć postępowanie, jest w toku – mówi w rozmowie z agencją AFP prawnik Jean Ennochi.

Plotki na temat korekty płci Brigitte Macron pojawiły się zaledwie kilka miesięcy przez planowanymi na wiosnę 2022 roku wyborami prezydenckimi we Francji. Przypadek? Do tej pory jednak nie wiadomo, czy Emmanuel Macron zdecyduje wystartować po raz kolejny.


Brigitte Macron w nowej fryzurze

Brigitte Macron w nowej fryzurze

Brigitte Macron w nowej fryzurze

Brigitte Macron w nowej fryzurze

Maria Begona Gomez zachorowała na koronawirusa

Maria Begona Gomez zachorowała na koronawirusa

Komentarze

  • GośćEla pisze:

    Jestem kobietą i powiem tyle, że ci wszyscy wysmiewacze znanych osób robią to często…w tym przypadku…z powodów politycznych, ponieważ nie odpowiada im prezydent . Ja uważam, że najwyższy czas zrobić z tym hejtem porządekBRAWO PANI PREZYDENTOWA.

  • Gość pisze:

    Ludzie to potwory

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×