Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

Zdjęcie (1) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[1/13] Emmanuel Macron z żoną Brigitte Trogneux

Zdjęcie (2) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[2/13] Brigitte Macron zalana łzami na pogrzebie Charles'a Aznavoura

Zdjęcie (3) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[3/13] Emmanuel Macron i Brigitte Trogneux - różnica wieku

Zdjęcie (4) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[4/13] Emmanuel Macron i Brigitte Macron boso w Nowym Delhi w Indiach

Zdjęcie (5) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[5/13] Emmanuel Macron z żoną Brigitte - nogi

Zdjęcie (6) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[6/13] Brigitte Macron i Emmanuel Macron na spotkaniu dyplomatycznym

Zdjęcie (7) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[7/13] Brigitte Macron i Emmanuel Macron na spotkaniu dyplomatycznym

Zdjęcie (8) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[8/13] Brigitte Macron i Emmanuel oraz Melania i Donald Trump w Nowym Jorku sadzą drzewa

Zdjęcie (9) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[9/13] Brigitte Macron i Emmanuel Macron w Chinach

Zdjęcie (10) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[10/13] Brigitte Macron na spotkaniu z kanclerzem Austrii

Zdjęcie (11) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[11/13] Emmanuel Macron i Brigitte Trogneux - jak się poznali?

Zdjęcie (12) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[12/13] Emmanuel Macron ma żonę Brigitte Trogneux

Zdjęcie (13) Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

[13/13] Brigitte Trogneux i Emmanuel Macron historia miłości

Komentarze

×