Legenda kina rozpływa się nad Joanną Opozdą. Uważa ją za piękniejszą od Claudii Schiffer. Tylko patrzeć jak zrobi karierę za granicą

Claudia Schiffer, Joanna Opozda

Claudia Schiffer, Joanna Opozda

Joanna Opozda została dostrzeżona przez międzynarodową gwiazdę. To dla niej duża nobilitacja. Przed żoną Antka Królikowskiego wielka kariera?

Urodzona w 1988 roku Joanna Opozda zdobyła popularność dzięki roli Jowity Kaczmarek w tasiemcu Pierwsza miłość na Polsacie. Pojawiła się też w produkcjach, takich jak m.in. Planeta singli7 rzeczy, których nie wiecie o facetachDisco poloPech to nie grzechDiablo. Wyścig o wszystko. Aktorka zajmuje się też modelingiem. Jej zdjęcia były publikowane we włoskim wydaniu magazynu Vogue. W 2016 roku brała udział w show Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Odpadła z niego już w czwartym odcinku.

Ostatnio o Opoździe jest coraz głośniej. Wszystko za sprawą jej niedawnego ślubu z Antkiem Królikowskim. Para pobrała się w sierpniu na warszawskiej Woli. Pod koniec września aktorka oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży.

Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej – przekazała.

Dlaczego początkowo nie chciała się publicznie odnieść do rewelacji dotyczących jej stanu?

Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego – przedmiotem medialnej dyskusji – wytłumaczyła.

Media nie żyją jednak wyłącznie tematem ciąży Opozdy. Okazuje się, że Polkę spotkała duża nobilitacja ze strony międzynarodowej gwiazdy kina!

Joanna Opozda doceniona przez wielką sławę. Kto to taki?

Niedawno premierę miał film Brigitte Bardot Cudowna w reżyserii Lecha Majewskiego. W rolę tytułową wcieliła się właśnie Joanna Opozda. Reżyser wyjawił, że jej rolę zaakceptowała sama gwiazda francuskiego kina! Co ciekawe, Majewski wcześniej pokazywał Bardot zdjęcia różnych gwiazd z Hollywood, w tym Claudii Schiffer, ale dopiero Opozda została uznana za odpowiednią.

Tak. Ta dziewczyna może mnie zagrać – Bardot miała powiedzieć Majewskiemu.

Doceniona Polka pochwaliła się tym komplementem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

To było trzy lata temu, ale pamiętam jakby to było wczoraj. Zadzwonił do mnie reżyser Lech Majewski i powiedział że pani Brigitte Bardot osobiście wybrała mnie do zagrania tytułowej roli w nowym filmie pana Lecha, pt. Brigitte Bardot Cudowna! (…) Jestem fanką filmów Lecha Majewskiego dlatego tym bardziej cieszę się ze mogłam wziąć udział w tym wyjątkowym projekcie… –  napisała na Instagramie.

Taka nobilitacja może oznaczać dopiero wstęp do ponadnarodowej kariery piękności z Buska-Zdroju.

Kim jest Brigitte Bardot?

Kim jest Bardot, która tak doceniła Opozdę? To urodzona w 1934 roku francuska aktorka, modelka, piosenkarka i światowa ikona seksapilu. Wystąpiła w wielu sesjach zdjęciowych, filmach, głównie komediowych i była nawet pierwszą kobietą niehistoryczną, której twarz posłużyła jako wzorzec dla przedstawień Marianny, czyli symbolu narodowego Francji.

Czy Polka i Francuzka są do siebie podobne? Wygląd obu kobiet możecie porównać w naszej galerii. My dostrzegamy spore podobieństwo.


Joanna Opozda w ciąży na otwarciu festiwalu

Joanna Opozda w ciąży na otwarciu festiwalu

Brigitte Bardot

Fotografia: ONS

Joanna Opozda i Antek Królikowski na ślubie siostry aktora.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na ślubie siostry aktora.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×