Będzie „Bridget Jones 4”? Renée Zellweger postawiła twarde warunki. Na co na pewno się nie zgodzi?

Renee Zellweger

Renee Zellweger

Renée Zellweger pojawi się w 4. części przygód nieco zwariowanej Bridget Jones? Prasa donosi, że jest zainteresowana, ale stawia twarde warunki.

Dziennik Bridget Jones to komedia romantyczna, której scenariusz powstał na podstawie powieści pod tym samym tytułem, której autorką jest Helen Fielding. Pierwsza część pojawiła się w kinach ponad 20 lat temu, bo w 2001 roku i zrobiła prawdziwą furorę.

Produkcja doczekała się kontynuacji – Bridget Jones: W pogoni za rozumem, która pojawiła się na ekranach w 2004 roku oraz Bridget Jones 3, która miała swoją premierę w roku 2016. Film spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem wśród widzów, którzy pokochali jego główną bohaterkę, w którą brawurowo wcieliła się Renée Zellweger.

Główną bohaterką filmu jest Bridget Jones, mieszkanka Londynu, której życie uczuciowe jest pasmem porażek. Kobieta pociesza się alkoholem, papierosami i niezdrowym jedzeniem. Wraz z rozpoczęciem nowego roku postanawia prowadzić pamiętnik, w którym zamierza opisywać wszystkie ważne wydarzenia ze swojego życia, na czele z relacjami z mężczyznami. Komedia, pełna wpadek Bridget, która desperacko szuka miłości, na stałe wpisała się do historii kina.

W trzeciej części filmu Jones zachodzi w ciążę. Nieoficjalnie mówi się o tym, że w planach jest realizacja czwartej części filmu, a nowa opowieść miałaby przedstawiać Bridget w roli matki. Jak podają brytyjskie media – Zellweger chętnie wróci do roli, ale stawia twarde warunki. Jakie?

Renée Zellweger stawia warunki przed 4. częścią Bridget Jones

Renée Zellweger to wybitna aktorka, która ma na swoim koncie wiele prestiżowych wyróżnień, w tym dwa Oscary. To gwiazda, która obecnie może dyktować warunki, na jakich pojawi się w filmie. Tak też ma być w przypadku 4. części Bridget Jones. W końcu bez niej nie ma mowy o kontynuacji produkcji.

Aktorka nie ukrywa, że ma zamiar ponownie wcielić się w Bridget Jones, ale na innych zasadach niż poprzednio. Źródło Woman’s Day mówi, że 53-letnia Renée nie ma zamiaru ponownie tyć do roli.

Jest przygotowana na noszenie grubego kostiumu, jeśli będzie musiała, ale nie chce ponownie zniszczyć swojego metabolizmu – mówi informator Woman’s Day. – W końcu jest zadowolona ze swojej sprawności, figury i zdrowia i nie wyrzuci całej swojej ciężkiej pracy na siłowni przez okno, nawet za gruby czek za Bridget Jones.

Kręcenie filmu ma się rozpocząć jeszcze w tym roku. Jesteście fanami Bridget?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×