Szukaj

Megan Fox pożegnała męża słowami, których nie chciałby usłyszeć żaden facet. Wbiła mu nóż prosto w serce

Megan Fox i Brian Austin

Megan Fox i Brian Austin

Megan Fox zdecydowała się zakończyć swoje małżeństwo z Brianem Austinem. Gwiazdor Beverly Hills 902010 zdradził, co powiedziała mu żona, zostawiając go po prawie 16 latach związku.

Megan Fox i Brian Austin Green rozstają się po 10 latach małżeństwa, a po niemal 16 latach związku. Plotki o tym, że w ich małżeństwie źle się dzieje, już od jakiegoś czasu pojawiały się w kolorowej prasie. Pojawiające się doniesienia ostatecznie potwierdził Brian w najnowszym odcinku swojego podcastu.

Para poznała się w 2004 roku, a dwa lata później zakochani poinformowali o zaręczynach. Megan i Brian pobrali się w 2010 roku, a pięć lat po pięknej ceremonii na Hawajach, do sądu wpłynął wniosek rozwodowy. Aktorka kilka dni później ogłosiła, że żyje z mężem w separacji. Amerykańskie tabloidy w zeszłym roku informowały o tym, że Megan wycofała złożony wniosek i starała się ratować swoje małżeństwo. Wspólnie wychowują trzech synów:  8-letniego Noah, 6-letniego Bodhiego i najmłodszego Joruney’a, który ma zaledwie 4 lata.

Megan Fox i Brian Austin rozwodzą się

Doniesienia o rozwodzie aktorskiej pary sięgnęły zenitu, gdy na Instagramie Briana pojawiły się bardzo niepokojące słowa. Gwiazdor Beverly Hills 902010 na Instagramie zamieścił wymowny cytat.

Motyle nudzą się, gdy zbyt długo siedzą na jednym kwiatku. Zaczynają się dusić. Świat jest duży i wspaniały, a one chcą go poznawać – napisał mąż Megan.

Kolorowa prasa zza oceanu już na początku tego roku donosiła, że para nie mieszka razem i coraz więcej czasu spędza oddzielnie. Wszystkie wątpliwości gwiazdor Beverly Hills 902010 rozwiał w swoim podcascie. Otwarcie opowiedział o rozstaniu, oraz o tym, że nadal planują wspólnie zajmować się trójką swoich synów.

Zawsze będę ją kochał i wiem, że ona zawsze będzie mnie kochać. Rodzina, którą zbudowaliśmy jest naprawdę fajna i wyjątkowa. Teraz planujemy skupić się na dzieciach i nadal spędzać razem rodzinne wakacje – oświadczył Brian Green.

46-letni aktor zdradził również fanom, jak wyglądało zerwanie i co powiedziała mu jego żona, która zdecydowała ułożyć sobie życie na nowo.

„Wiesz, zdałam sobie sprawę, że gdy byłam za granicą i pracowałam samotnie, to czułam się bardziej sobą. To było dla mnie dobre doświadczenie i chciałabym spróbować żyć sama” – przytoczył słowa swojej żony Brian Austin.

Równocześnie przyznał, że nie może mieć do niej żalu, ponieważ tego nie planowała, a to, co czuje, jest niezależne od niej.

Byłem zszokowany i byłem z tego powodu zdenerwowany, ale nie mogłem się na nią złościć. To, co czuje, nie jest przecież zależne od niej. To nie był jej wybór i to nie ona sprawiła, że czuje tak, a nie inaczej – mówił Brian o rozstaniu z żoną.

Amerykańskie tabloidy informują jednak, że w życiu Megan pojawił się nowy mężczyzna. Aktorka podczas kwarantanny była widziana z 30-letnim raperem Machine’em Gunem Kellym. Po jednym ze spotkań udali się wspólnie do jej apartamentu.


Brian Austin Green i Megan Fox

Brian Austin Green i Megan Fox Fot. screen z Instagram

Megan Fox, Brian Austin

Fotografia: www.lehighvalleylive.com

Megan Fox i Brian Austin Green spodziewają się trzeciego dziecka

Megan Fox i Brian Austin Green spodziewają się trzeciego dziecka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×