Szukaj

Śliczna 26-letnia gwiazda telewizji nie żyje. Okoliczności jej śmierci są bardzo niepokojące

Bre Payton śmierć

Bre Payton nie żyje

Bre Payton nie żyje. Zmarła dziennikarka Fox News. Miała 26 lat. Jakie były przyczyny śmierci? 

Bre Payton, 26-letnia gwiazda Fox News nie żyje. Amerykanka zmarła niespodziewanie w piątek 28 grudnia. Oficjalna sekcja zwłok nie została jeszcze przeprowadzona, ale wstępne badania wykazują, że dziennikarka zmarła z powodu świńskiej grypy. Nieprzytomną gwiazdę znalazł w domu w San Diego jej przyjaciel, który niezwłocznie zawiadomił służby ratunkowe. Niestety, ratownicy nie zdołali przywrócić kobiecie przytomności.

Morgan Murtaugh, niedoszły członek Kongresu, który znalazł Payton w jej mieszkaniu publicznie prosił o modlitwę za zdrowie swojej koleżanki, publikując poruszającą prośbę w Internecie:

Naprawdę tego potrzebujemy – podkreślał w poruszającym wpisie

Niestety, modlitwy nie przyniosły oczekiwanego skutku. Śliczna 26-latka zmarła w wyniku zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych zaledwie 24 godziny po tym, jak przyjęto ją na szpitalny oddział. Nie wiadomo jednak dokładnie co ją zabiło, ponieważ prokuratura, która wszczęła postępowanie w tej sprawie, nie opublikowała jeszcze oficjalnego oświadczenia.

Bre Payton była konserwatywną amerykańską dziennikarką związaną od dłuższego czasu ze stacją Fox News. Na swoim Instagramie wielokrotnie publikowała materiały związane z pracą, ale również bardzo otwarcie chwaliła się swoim życiem prywatnym. Jej śmierć wstrząsnęła fanami, którzy pogrążyli się w żałobie.

Agnieszka Dymecka nie żyje. Legendarna pogodynka TVP walczyła z ciężką chorobą

Nie żyje biskup Tadeusz Pieronek. Miał 84 lata

Ryszard Marek Groński nie żyje. W Wigilię zmarł legendarny dziennikarz i kabareciarz


Badasz się regularnie?

×