Brat Meghan Markle zwrócił się publicznie do niej i Harry’ego. Całe USA mogło usłyszeć, co ma do powiedzenia Sussexom

Thomas Markle Junior, Meghan Markle, książę Harry

Thomas Markle Junior, Meghan Markle, książę Harry

Mehgan Markle nie ma zbyt dobrych kontaktów nie tylko z rodziną królewską, ale także z własnym ojcem i bratem. Drugi z wymienionych postanowił ją publicznie przeprosić. Co powiedział?

Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej kilka lat temu. Od samego początku jej związek z księciem Harrym wzbudzał spore zainteresowanie kolorowej prasy i liczne kontrowersje. Rozwiedziona Amerykanka nie była bowiem wymarzoną kandydatką na żonę dla wnuka królowej Elżbiety II. Harry i Meghan zdecydowali się pobrać i przez jakiś czas z wielkim zaangażowaniem wypełniali powierzone im dworskie obowiązki.

W międzyczasie urodził się ich syn – Archie, a małżonkowie mierzyli się również z prasową nagonką na swój temat. W końcu na początku zeszłego roku ogłosili, że rezygnują z funkcji w rodzinie królewskiej i przeprowadzili się do USA. Tam rozpoczęli nowe życie z dala od rodu Windsorów, a kilka miesięcy temu doczekali się drugiego dziecka. Na świat przyszła ich córeczka Lilibet Diana.

Brat Meghan Markle napisał do niej list

Harry i Meghan od wyjazdu z Wielkiej Brytanii nie są w najlepszych relacjach z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Wszystko dodatkowo zaognił wywiad, którego Sussexowie udzielili Oprah Winfrey. Wnuk królowej Elżbiety II wyznał, że ojciec przez kilka miesięcy nie odbierał od niego telefonu, a i z Williamem nie ma kontaktu.

Nie jest tajemnicą, że również żona księcia nie może się pochwalić ciepłą i kochającą rodziną. Jej matka rozstała się z ojcem, a Thomas Markle sprzedawał tabloidom prywatne informacje dotyczące Meghan. Wielokrotnie wypowiadał się też o niej niepochlebnie w mediach. W efekcie tego nie został zaproszony na ślub Sussexów, podobnie również jak przyrodnie rodzeństwo księżnej. Thomas Markle junior, który jest szwagrem Harry’ego wiele razy ubliżał swojej siostrze za pośrednictwem telewizji, czy bulwarówek. Ostatnio po raz kolejny dał o sobie przypomnieć, gdy został uczestnikiem amerykańskiej edycji Big Brothera.

Tym razem jednak postanowił pokajać się na antenie i odczytał list skierowany do Meghan i Harry’ego, w którym przeprosił ich za obraźliwe słowa wypowiedziane w kierunku siostry tuż przed jej ślubem z księciem.

Pierwszą rzeczą, którą chcę powiedzieć, to to, że was przepraszam z całego serca za swój wstrętny list, który napisałem przed waszym ślubem. Chcę, żebyście wiedzieli, że to nie wyszło od osoby, którą jestem teraz, a od osoby pogrążonej w mroku, ze zniszczonym sercem. Nie jestem okrutnym człowiekiem i jest we mnie więcej miłości niż zła. Byłem bardzo skrzywdzony, bo mieliśmy niesamowitą więź, relację, gdy dorastaliśmy razem. Postawiłem więc wokół siebie mur, żeby się schronić – mówił w domu Wielkiego Brata.

To już nie pierwszy raz, gdy Thomas apeluje o pojednanie z siostrą. Udzielił on też wywiadu, w którym przepraszał Meghan i mówił o wielkiej przemianie. Myślicie, że Harry z żoną uwierzą w jego słowa i będą skłonni wybaczyć mu wszystkie przykrości? Jak na razie Sussexowie nie donieśli się do jego oficjalnych przeprosin.


Thomas Markle Jr. (People)

Thomas Markle Jr. (People)

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle w Nowym Jorku

Meghan Markle w Nowym Jorku

Komentarze

  • Gość pisze:

    A gow…. o kogokolwiek obchodzi, co ten ułom ma do powiedzenia. Przed tym bigbraderem zadał taki mniej więcej tekst: mówię że jestem bratem ksiwznej Meghan i jestem najważniejszy, wazniejszy od niej.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×