Misha Kostrzewski przedrzeźnia siostrę na Instagramie. Odniósł się do jej modowych upodobań. Reakcja Małgosi? Bezbłędna

Brat Małgosi Rozenek - Misha Kostrzewski

Brat Małgosi Rozenek - Misha Kostrzewski

Brat Małgorzaty Rozenek postanowił podrażnić się ze swoją siostrą na Instagramie. Udostępnił zdjęcie, w którym zażartował z jej stroju. Oznaczył gwiazdę, a ona nie pozostawiła tego bez echa. 

Małgorzata Rozenek od wielu lat jest jedną z największych gwiazd show-biznesu. Zadebiutowała jako prowadząca program Perfekcyjna Pani Domu. Szybko zyskała sympatię fanów i zaczęła pojawiać się w kolejnych popularnych formatach. Cały czas jest też bardzo aktywna na Instagramie. Regularnie publikuje nowe treści, dzięki którym możemy zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. Trzeba przyznać, ze przed internautami nie ma zbyt wielu tajemnic i chętnie zdradza ciekawostki ze swojego życia.

Od kilku tygodni celebrytka, która wiedzie bardzo szczęśliwe życie u boku swojego męża Radosława Majdana, może cieszyć się także obecnością swojego brata. Misha Kostrzewski, który tuż po zakończeniu szkoły baletowej wyjechał podbijać Europę, wrócił do kraju. Dostał on propozycję nie do odrzucenia od TVP. Razem z Agustinem Egurrolą i Klaudią Antos zasiada w jury programu You Can Dance – Nowa Generacja.

Brat Małgorzaty Rozenek przedrzeźnia ją w social mediach. Co zrobił?

Sławne rodzeństwo przyznaje, że po raz pierwszy w dorosłym życiu mają okazję mieszkać w tym samym kraju. Brat Rozenek zdecydował się na powrót do Polski nie tylko ze względu na telewizyjną karierę, ale też nową miłość. Tancerz jest po rozwodzie. Z pierwszą żoną spędził 20 lat. Gdy pojawił się na planie tanecznego hitu, ugodziła go strzała Amora. Poznał stylistkę fryzur – Kingę i przepadł bez reszty.  Podczas swojej ostatniej wizyty w Pytaniu na śniadanie zdradził, że to dla niej zamieszka w Polsce.

Podjąłem już decyzję, że wracam do Polski! Początkowo miałem zostać do grudnia ze względu na program „You Can Dance – Nowa Generacja”. Na planie poznałem miłość życia. Jestem bardzo zadowolony, bo to było naprawdę nieoczekiwane. Przeprowadzam się do Polski – zdradził Michał Misha Kostrzewski.

Misha po latach rozłąki może też jeszcze bardziej zacieśnić relacje z siostrą i jej rodziną. Widać, że z Małgosią dogaduje się doskonale, a  nawet zrobił sobie z niej mały żarcik. Na Instagramie pokazał się w Crocsach, w których bardzo gustuje Rozenek i ja oznaczył. Na jesień wybrał ciepły model z futerkiem. Ona nie pozostawiła tego bez reakcji powieliła jego post na swoim Instastory nie ukrywając rozbawienia.


Brat Małgorzaty Rozenek w Crocsach

Brat Małgorzaty Rozenek w Crocsach

Małgorzata Rozenek w Crocsach

Małgorzata Rozenek w Crocsach

Małgorzata Rozenek wróciła z rodziną ze Szwecji

Małgorzata Rozenek wróciła z rodziną ze Szwecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×