Zaniedbane paznokcie u stóp Natalii Siwiec obiektem dyskusji. Sprawę komentuje „Mama Ginekolog”

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Świat się kończy! Brak imprez, balów, premier powoduje, że internauci skupiają się na pedicurze, czy też jego braku, celebrytek. Niepomalowany paznokieć Natalii Siwiec ma być symbolem naszych czasów? Tak twierdzi "Mama Ginekolog".

Kariera Natalii Siwiec zaczęła się w 2012 roku, kiedy to pokazała się na trybunach podczas meczu reprezentacji Polski rozgrywanego w ramach Mistrzostw Europy. Jej gorące zdjęcia w błyskawicznym tempie obiegły media. Modelka miała na sobie mikro szorty i t-shirt z bardzo głębokim dekoltem, spod którego zmysłowo wystawały jej piękne „piłeczki”.

Od tamtego momentu Natalia Siwiec idzie jak burza. Wzięła udział w wielu projektach, wystąpiła w najpopularniejszych shows, zapozowała dla magazynów dla mężczyzn w kraju i za granicą. Dwa lata temu zdecydowała się na przerwę spowodowaną sprawami prywatnymi.

Natalia urodziła córkę Mię, jednak cały czas sprytnie łączy macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi. Niedawno udowodniła, że nie tylko dobrze wygląda, ale też całkiem nieźle radzi sobie przed kamerą – dowodem jest to, jak zagrała w filmie Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.

Pedicure Natalii Siwiec obiektem dyskusji

Niedawno celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym widać jej paznokcie u stóp bez pedicure’u. Fani zaczęli krytykować zaniedbane paznokcie u stóp Natalii Siwiec. Zwróciła na nie uwagę również Nicole Sochacki-Wójcicka, znana w internecie jako „Mama Ginekolog”. Ona z kolei była pełna uznania!

Natalia obserwuje cię od dawna – nawet kiedyś się poznałyśmy, nie wiem, czy pamiętasz. Żadne twoje zdjęcie nie ujęło mnie tak, jak to. Niezrobione paznokcie u stóp. To z jednej strony symbol obecnych czasów – a z drugiej, odwaga. Odwaga to cecha, która zmienia świat na lepsze – napisała z dumą Mama Ginekolog.

Natalia poczuła się wyróżniona, więc postanowiła odpowiedzieć. Wytłumaczyła, że jeden z paznokci, ma inny kolor, gdyż jest potłuczony.

No co ty ciotka, oczywiście, że cię pamiętam, uwielbiam i obserwuję z zapałem. Myślałam nad tym, czy wstawiać takie zdjęcie, ale co tam. Btw. to po prostu paluch, na którego mi coś upadło… i będzie chyba schodził pazur wkrótce – odpisała Natalia.

Fani Natalii nie dowierzają, że taka dyskusja może się toczyć na poważnie:

  • Ludzie powiedzcie mi, błagam, że ten komentarz to żart. Lekarze i pielęgniarki narażają zdrowie i życie swoje i swojej rodziny. Żołnierze ginęli na wojnie, a ta powie, że zdjęcie gdzie ledwo widać niepomalowane paznokcie u stop są czymś odważnym. Ja to jestem najodważniejsza, bo nie mam ani u stóp, ani u rąk! Żarty jakieś serio

  • Chyba nigdy nic głupszego nie przeczytałam, aż wierzyć się nie chce, że takie głupoty pisze lekarz

  • Pani pisze to serio? I serio jest pani lekarzem? Tak pani postrzega odwagę? Świat się kończy, nie głupio tak pani się ośmieszać?

Są też tacy, którzy poszli jeszcze dalej i z drwiną sugerują, by „Mama ginekolog” napisała książkę o pedicurze w czasach zarazy wśród celebrytek. To byłaby dopiero odwaga!


Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec na premierze filmu

Natalia Siwiec na premierze filmu "Jak zostałem GANGSTERem. Historia prawdziwa"

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×