Bradley Cooper ma za sobą bolesny rozwód. Dłużej nie chce ukrywać tego, przez co przeszedł

Bradley Cooper rozwód

Bradley Cooper rozwód

Bradley Cooper zaczyna dzielić się „swoją nieopowiedzianą historią” ze światem? Według jednego z tabloidów słynny aktor otwiera się jak nigdy dotąd na temat swojej przeszłości i teraźniejszości.

Jedne z amerykańskich tabloidów twierdzi, że zna „nieopowiedzianą historię” Bradleya Coopera. Powołuje się na pewnego informatora, który zdradza szczegóły, o jakich nikt jeszcze nie wie. W końcu aktor znany jest z tego, że niechętnie się wywnętrza publicznie. Co to za tajemnice?

Bradley Cooper ma za sobą rozwód

Informator, który jest blisko Coopera, jak zapewnia tabloid, mówi:

Jest wyjątkowo skrytym facetem, który nie lubi być w centrum uwagi. Dla niego aktorstwo zawsze dotyczyło rzemiosła, a nie uwagi, która się z tym wiąże. Ale to się wkrótce zmieni. ​​

Podobno Cooper zaczął dzielić się z przyjaciółmi szczegółami o swoim życiu osobistym i przeszłości.

Obecnie jest gotów opowiedzieć więcej o swoim życiu, przeszłości i teraźniejszości. Ma nadzieję, że jego historia może kiedyś pomóc innemu młodemu aktorowi.

Postanowił się otworzyć ze szlachetnych pobudek.

Prawda jest taka, że ​​nie było mu łatwo.

Następnie artykuł opisuje wcześniejsze zmagania Coopera z nałogiem, a także jego decyzję o zachowaniu trzeźwości, tuż przed krótkim, czteromiesięcznym małżeństwie z aktorką Jennifer Esposito. Małżeństwem byli krótko, a tabloid pisze, że rozwód był dla Bradleya wyjątkowo bolesny i traumatyczny.

Artykuł wyjaśnia, że kolejne związki Coopera były skazane na porażkę właśnie przez to doświadczenie. Byłe Bradleya, Renée Zellweger i Zoe Saldana, nie miały szans na dłuższą relację z nim.

Bradley bardzo kochał Renée i uwielbiał też Zoe. Ale obie kobiety chciały wyjść za mąż. Bradley po prostu nie mógł ponownie podjąć takiego zobowiązania.

Podobnie było z Iriną Shayk. Mimo że są rodzicami cudownej Lei, nie sfinalizowali związku przed ołtarzem.

Bradley jest naprawdę wspaniałym facetem, a ludzie chcą po prostu zobaczyć go z dobrą kobietą, która go pokocha i zaopiekuje się nim. To jest coś, na co on naprawdę zasługuje.

Chyba mało kto zdawał sobie sprawę z tego, że krótkotrwałe małżeństwo odcisnęło na aktorze takie piętno.


Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×