Szukaj

Bradley Cooper wraca do gry. Aktor będzie umawiać się na randki, które zaaranżuje mu hollywoodzka piękność

Bradley Cooper - z kim umawia się na randki?

Bradley Cooper szuka nowej miłości. Aktor znów będzie się umawiać na randki, które podobno pomaga mu zorganizować jedna z gorętszych amerykańskich aktorek, a prywatnie jego bliska przyjaciółka. Co wiadomo na ten temat?

Bradley Cooper i Irina Shayk przez dwa lata tworzyli jedną z gorętszych par amerykańskiego show-biznesu. Wspólnie wychowywali córeczkę, z którą co jakiś czas pokazywali się publicznie. Pomimo tego, że aktor i modelka nigdy nie sformalizowali związku, wydawali się tworzyć bardzo zgraną rodzinę.

Bradley Cooper chodzi na randki. Z kim się umawia?

Idealny obrazek runął w tym roku. Kolorową prasę obiegła informacja o tym, że Cooper i Shayk rozstali się. Podobno wszystko przez Lady Gagę, z którą rzekomo miał wdać się w romans. Chociaż rzekomo żadnej relacji między nimi nie było, modelka spakowała walizki i wyprowadziła się z ich wspólnej posiadłości.

Wygląda jednak na to, że Cooper znów będzie się umawiać na randki. Jak informuje Ok! pomaga mu w tym Siena Miller, która podobno chce znaleźć mu dziewczynę.

Sienna uważa, że czas by Bradley wrócił do gry – zdradza informator tabloidu.

Bradley Cooper w czarnej polówce Burrbery

Aktorka chce zaaranżować kilka randek – miałyby się odbywać zarówno w Nowym Jorku, jak i Wielkiej Brytanii. W ten sposób łączyłby je z zawodowymi obowiązkami, które podobno będzie wypełniać w obydwu tych miastach. Czy rzeczywiście tak będzie? Zobaczymy.

Pewne jest jednak, że organizacja takich spotkań nie będzie łatwym zadaniem. Bradley znany jest z tego, że jest nieco wybredny w stosunku do dziewczyn. Podobno jednak Sienna jest więcej niż gotowa na to wyzwanie.

Warto dodać, że  Cooper i Miller przyjaźnią się od lat. Poznali się na planie filmu American Sniper, w którym zagrali razem. Między nimi jest jednak tylko i wyłącznie przyjaźń – aktorka spotyka się obecnie z młodszym o dziesięć lat partnerem, z którym łączy ją silne uczucie.

Zobacz: Bradley Cooper wreszcie wyszedł z domu. Ale to jego córka była w centrum uwagi. Lea to już mała ikona stylu

 


Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Please hide the child's face prior to the publication - Bradley Cooper and his cute little daughter Lea De Seine walking in the West Village in New York City, NY, USA on October 8, 2019. NO CREDIT a3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×