Bradley Cooper wrócił na salony. Bez Iriny Shayk, ale za to z innymi hot gwiazdami. Wygląda świetnie!

Bradley Cooper pojawił się publicznie pierwszy raz po rozstaniu z Iriną Shayk

Bradley Cooper pojawił się publicznie pierwszy raz po rozstaniu z Iriną Shayk

Bradley Cooper, od czasu rozstania z Iriną Shayk, unikał publicznych wystąpień. Przyszedł jednak czas, żeby wyjść do ludzi. Gdzie się pojawił i jak wyglądał?

Bradley Cooper i Irina Shayk przez dwa lata tworzyli jedną z gorętszych i piękniejszych par amerykańskiego show-biznesu. Wspólnie wychowywali córeczkę, z którą co jakiś czas pokazywali się publicznie. Pomimo tego, że aktor i modelka nigdy nie sformalizowali związku, wydawali się tworzyć bardzo zgraną rodzinę. Niestety miłość nie przetrwała i każde z nich poszło swoją drogą. Nieco gorzej rozstanie wydawał się znosić aktor, bo na dłuższy czas zniknął z życia publicznego, podczas gdy modelka cały czas rozwijała karierę.

Bradley Cooper pojawił się publicznie. Z jakiej okazji i jak wygląda?

Kiedy kolorową prasę obiegła informacja o tym, że Cooper i Shayk rozstali się show biznes był w szoku. Podobno wszystko przez Lady Gagę, z którą rzekomo miał wdać się w romans. Chociaż rzekomo żadnej relacji między nimi nie było, modelka spakowała walizki i wyprowadziła się z ich wspólnej posiadłości. Aktor został sam. Podobno długo się zbierał po rozstaniu. Nie pojawiał się też publicznie.

[wp_quiz id=”527″]

Jedynymi zdjęciami, które trafiały do prasy były te, kiedy przyłapano go na spacerze z córeczką, Leą. Teraz się to zmieniło, bo Cooper w końcu pojawił się na branżowej imprezie a dokładnie na AFI Awards. Pozował tam do zdjęć w towarzystwie Brada Pitta i Leonardo Di Caprio.

Zadowolony, uśmiechnięty, prezentuje się znowu dobrze. W szarym garniturze i jasnoniebieskiej koszuli wyglądał niezwykle przystojnie. Zadziorności dodawał mu niesforny kosmyk włosów opadający na czoło. Nie ma już śladu po zaniedbanym Bradleyu, który snuje się ulicami Nowego Jorku. Bardzo miło go widzieć znowu w formie. Najwyższy czas wyjść do ludzi i zacząć realizować nowe projekty.

Zobacz: Zmysłowa i prawie naga Irina Shayk w nowej kampanii reklamowej. Bradley Cooper będzie zazdrosny jak zobaczy te zdjęcia?


Bradley Cooper i Brad Pitt podczas AFI Awards

Bradley Cooper i Brad Pitt podczas AFI Awards

Bradley Cooper i Leonardo Di Caprio podczas AFI Awards

Bradley Cooper i Leonardo Di Caprio podczas AFI Awards

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×