Przyłapali Bradleya z Iriną, a tu taki hot news. To znowu może zrujnować ich relację

Bradley Cooper, Irina Shayk

Bradley Cooper, Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk wrócili do siebie –  taka informacja zelektryzowała prasę. Zostali przyłapani na publicznych czułościach, ale w tej beczce miodu jest też łyżka dziegciu. Jest coś, co może zrujnować odradzająca się relację.

Irina Shayk i Bradley Cooper przez wielu byli uważani za najpiękniejszą parę Hollywood. Wydawało się, że tworzą duet idealny. Owocem ich miłości jest córeczka Lea, a wszyscy już zacierali ręce, czekając na ślub zakochanych. Tymczasem znienacka gruchnęła wiadomość, że modelka wyprowadziła się z ich wspólnego domu, a oni się rozstali.

Potem niejednokrotnie spekulowano, co było przyczyna zerwania, głównie obwiniając Lady Gagę, z która to miał mieć romans Bradley podczas kręcenia Narodzin gwiazdy. Oboje dementowali pogłoski, co ich wcale nie uciszyło.

Tymczasem od kilku miesięcy kolorowa prasa zza oceanu donosi, że modelka i gwiazdor do siebie wrócili. Ostatnie zdjęcia tych dwojga nie postawiają już żadnych złudzeń. Paparazzi przyłapali ich na wspólnym spacerze z córeczką. Przechadzali się ulicami Nowego Jorku i podczas gdy dziewczynka siedziała w wózku, jej rodzice czule się przytulali. Fani pary są zachwyceni… Jednak czy nie zbyt szybko?

Bradley Cooper i Irina Shayk jednak nie wrócili do siebie?

W zeszłym miesiącu Bradley został zauważony na plaży wraz z córką i Jennifer Garner. To była niewinna wycieczka na plażę dawnych znajomych, ale nie powstrzymało to tabloidów od stworzenia historii ich romansu. Podobno od dawna mieli się ku sobie, ale na przeszkodzie stawali ich partnerzy, a w momencie, gdy oboje już byli wolni, uczucie wybuchło jak wulkan.

Women’s Day podaje, że Bradley został zauważony, jak w ostatni weekend sierpnia wymykał się z domu Jennifer, po spędzonej z nią nocy. Informator gazety nie ma wątpliwości:

To romans. Oni spędzają ze soba mnóstwo czasu.

Takie doniesienia brukowca mogą zrujnować odradzający się związek Bradleya i Shayk. Mimo że modelka wie, że Cooper i Garner są wieloletnimi przyjaciółmi, może jej się nie spodobać to, co donosi kolorowa prasa.


Bradley Cooper i Jennifer Garner

Bradley Cooper i Jennifer Garner

Bradley Cooper i Jennifer Garner na okładce Star

Bradley Cooper i Jennifer Garner na okładce Star

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×