Tak wygląda nowa dziewczyna Bradleya Coopera. Zajmuje bardzo ważne stanowisko. „Są dopasowani idealnie”

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Bradley Cooper jakiś czas temu rozstał się z Iriną Shayk. Teraz pojawiły się doniesienia o jego nowej dziewczynie. Serce aktora od dawna ma już być zajęte. Wiadomo z kim się spotyka.

Bradley Cooper to gwiazdor Hollywood, który ma na swoim koncie wiele niezapomnianych ról. W czasie trwającej kilka dekad kariery wiele razy udowodnił, że przed kamerami nie znalazł się przypadkowo. Trzykrotnie otrzymał nominację dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość ról, ale największe uznanie krytyków przyniosły mu wcielenia w filmach: Snajper, Poradnik pozytywnego myślenia, Kac Vegas, czy w końcu Narodziny Gwiazdy, gdzie pojawił się razem z Lady Gagą.

Po tym, jak wcielił się w upadającą gwiazdę muzyki, walczącą z nałogiem zrobiło się bardzo głośno o jego romansie z Lady Gagą. Gwiazdy nigdy nie potwierdziły, że łączyło ich coś więcej poza tym, co fani mogli zobaczyć na ekranach, ale domysłom nie było końca. Właśnie wtedy rozpadł się też jego związek z Iriną Shayk. Para doczekała się córki, ale relacja nie przetrwała próby czasu.

Bradley Cooper znowu jest zakochany. Z kim się spotyka?

Bradley jest uważany za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Nic więc dziwnego, że kolorowa prasa nieustannie informuje o jego kolejnych miłosnych podbojach i przypisuje mu liczne romanse. Po tym, jak zakończył się jego związek z modelką fani cały czas czekali na to, czy u jego boku zacznie się pojawiać Lady Gaga. Tak się jednak nie stało, a teraz tabloidy informują, że serce aktora jest już zajęte.

Magazyn Page Six przekazał, że serce Bradley Coopera zabiło szybciej dla 45-letniej Humy Abedin, która pracuje jako szef sztabu Hilary Clinton. Związek mają trzymać w wielkiej tajemnicy.

Bradley po cichu spotyka się od kilku miesięcy z Humą, trzymają to w wielkim sekrecie – zdradził informator portalu.

Podobno zakochani dogadują się na wielu płaszczyznach. Łączą ich wspólne zainteresowania, ale także poglądy na życie. Podobno mieli spotkać się już w czasie MET Gali, ale nie mają wspólnych zdjęć z tego wydarzenia.

Są dopasowani idealnie. Oboje przejmują się władzą, polityką i sprawami ludzkimi – zdradza infromator.

Ta wiadomość zapewne złamie serca wielu fanek aktora. Pozostaje zaczekać na pierwsze wspólne zdjęcia zakochanych, a znając paparazzi po takiej informacji zdecydowanie wezmą na celownik swoich obiektywów. Na razie możecie zajrzeć do naszej galerii, by zobaczyć, jak wygląda Huma. To naprawdę piękna kobieta.


Huma Abedin

Huma Abedin

Hillary Clinton, Huma Abedin

Hillary Clinton, Huma Abedin

Hillary Clinton, Huma Abedin

Hillary Clinton, Huma Abedin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×