Bradley Cooper i Lady Gaga nie odpuszczają! Za kilka dni cały świat zobaczy ich spektakularną ripostę dla Iriny Shayk! Znamy szczegóły!

Bradley Cooper, Gaga, Irina

Bradley Cooper, Gaga, Irina

Bradley Cooper ponownie wystąpi na scenie z Lady Gagą, która w dużym stopniu przyczyniła się do rozpadu związku aktora z Iriną Shayk! Ich show zobaczy cały świat! Już teraz spekuluje się, że będzie ono odpowiedzią na ostatnie sugestywne zdjęcia seksownej modelki.

Bradley Cooper od niespełna miesiąca wiedzie życie singla i jedynie raz na jakiś czas odwiedza swoją córeczkę i byłą partnerkę Irinę Shayk. Aktor był ostatnio widziany w Nowym Jorku, gdy przyjechał zaopiekować się Leą. Rozstanie pary prawdopodobnie przypieczętowała Lady Gaga, która w najlepsze flirtowała z gwiazdorem podczas publicznych wystąpień – w ten sposób chciała wypromować film Narodziny gwiazdy, w którym oboje zagrali kochanków. Niestety związek przystojniaka i Iriny Shayk nie wytrzymał tych kontrowersyjnych scen, do których kolorowa prasa dopisała własny scenariusz. Związek słynnej power couple rozpadł się niczym domek z kart wraz z końcem maja.

Teraz gwiazdor i Lady Gaga pojawią się ponownie na scenie! Wystąpią w duecie podczas festiwalu w Glastonbury. Czy i tym razem okażą sobie tyle czułości, co na szklanym ekranie? Czy może Bradley postanowi odgryźć się Irinie za dwuznaczne zdjęcia z przystojnymi mężczyznami, które ostatnio bardzo często lądują na jej Instastories? A może zachowają dystans, aby uciąć krążące wokół nich plotki?

Brytyjska dziennikarka Edith Bowman, znana głownie z weekendowego poranka w radiu BBC 1, rozmawiała z Bradleyem na temat ponownemu publicznego występu z Gagą. Ponoć zdradził jej, że szykują coś ekstra, czego jeszcze widzowie nie widzieli.  Już teraz pojawiły się spekulacje, że show w wykonaniu amerykańskich gwiazd na brytyjskiej imprezie obleganej przez tłumy fanów dobrej muzyki wywoła ferment w mediach i będzie ostrą ripostą dla Iriny. Niektórzy twierdzą, że na scenie może dojść do soczystego pocałunku w wykonaniu duetu.

Bez wątpienia Cooper, Gaga i Shayk są najgłośniejszymi nazwiskami ostatnich tygodni, a organizatorzy festiwalu Glastonbury doskonale zdają sobie z tego sprawę. Czy zatem kosztem życia prywatnego Bradleya i Iriny chcą zapewnić sobie tłumy na koncertach, licząc w głowie milionowe zyski?

Festiwal Glastonbury ma się odbyć w dniach 26-30 czerwca. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Bradley i Gaga wystąpią razem ze swoją piosenką Shallow i przebiją to, co pokazali na Oscarach…

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper robią co mogą, by uratować swój związek! Kto im pomaga?

Zobacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Porażające doniesienia amerykańskiego tabloidu


'Avengers: Endgame' World Premiere

Bradley Cooper at the world premiere of "Avengers: Endgame" held at the LA Convention Center on April 22, 2019 in Los Angeles, CA. © O'Connor/AFF-USA.com

Irina Shayk w upiętych włosach podczas pokazu

Irina Shayk w upiętych włosach podczas pokazu

Lady Gaga – MET Gala 2019, kreacja: Brandon Maxwell

Lady Gaga – MET Gala 2019, kreacja: Brandon Maxwell

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×