Szukaj

Uwaga fani filmu „Narodziny gwiazdy”! Bradley Cooper i Lady Gaga planują kolejną wspólną petardę!

Bradley Cooper, Lady Gaga, Narodziny gwiazdy

Bradley Cooper, Lady Gaga, Narodziny gwiazdy

Bradley Cooper w ostatnim czasie odnotował nieprawdopodobny wzrost swojej popularności. Jego film Narodziny gwiazdy dzięki wielkiej promocji zdobył upragnionego Oscara za piosenkę. Jeszcze nie ucichły salwy szczęścia po tym sukcesie, a gwiazdor już planuje kolejny spektakularny strzał z udziałem Lady Gagi.

Bradley Cooper jest obecnie u szczytu swojej kariery. Gwiazdor wyreżyserował oraz zagrał w oscarowym filmie Narodziny gwiazdy, do udziału w którym zaprosił Lady Gagę. Ich duet okazał się niezwykle trafionym pomysłem, bowiem do dziś media plotkarskie rozpisują się na temat tajemniczej relacji aktora z piękną piosenkarką.

Okazuje się, że już niebawem fani talentu Coopera, jak również entuzjaści urody Lady Gagi, będą mieli kolejny powód do radości. Para planuje trasę m.in. z piosenkami z filmu Narodziny gwiazdy.

Bradley Cooper i Lady Gaga ruszają z trasą Narodziny gwiazdy

Bradley pojawił się ostatnio na kanapie w programie u Ellen DeGeneres, nieoczekiwanie wyznał dziennikarce, że myśli o kolejnym wspólnym projekcie z Lady Gagą. Tym samym potwierdził, że z wokalistką łączą go bardzo bliskie relacje, zatem nie ma mowy o zerwaniu tak magnetycznej znajomości. Wiadomo jednak, że przystojny Bradley jest wierny swojej zmysłowej Irinie Shayk, z którą ma słodką córeczkę Leę.

Przystojny gwiazdor przyznał, że zamierza zaproponować Lady Gadze wyjazd na wspólną trasę, podczas której będą odtwarzać na żywo cały scenariusz i piosenki filmu Narodziny gwiazdy:

Wiesz co, pomyślałem, że fajną rzeczą byłoby czytanie scenariusza i śpiewanie wszystkich piosenek na żywo. To byłoby fajne, prawda? – wyznał Bradley.

Cooper wyjawił także, że bardzo stresował się podczas swojego legendarnego występu na Oscarach. Wszystkie towarzyszące mu negatywne emocje rozładował dzięki serdeczności Lady Gagi, która na każdym kroku służyła mu wielkim wsparciem. Bradley nie kryje zatem ogromnej sympatii i słabości do piosenkarki, która już podczas pierwszego spotkania skradła jego reżyserskie serce.

Rozpoczęcie planowanej trasy oznacza tylko jedno – czaka nas kolejna salwa medialnych doniesień o romansie Bradleya z Lady Gagą.

Z pewnością z tego pomysłu najbardziej ucieszy się Irina Shayk 🙂

Zwiastun filmu Narodziny gwiazdy:

Zobacz: Irina Shayk skutecznie wybiła Bradleyowi Lady Gagę z głowy! Jak wyglądał finał batalii o przystojnego aktora?

Zobacz: Irina Shayk w negliżu baraszkuje w łóżku z półnagim przystojniakiem. Ale zaraz, to nie Bradley!

Zobacz: Bradley Cooper i Irina Shayk mają kryzys w związku? Para została nagrana z ukrycia na plaży! Ich zachowanie mówi wszystko [WIDEO]


Shallow na Oscarach, czyli występ Lady Gagi i Bradleya Coopera

Shallow na Oscarach, czyli występ Lady Gagi i Bradleya Coopera

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×