Rozstania Bradleya Coopera i Lady Gagi ciąg dalszy. Pojawiły się nowe doniesienia. Już wiadomo, dlaczego nie są razem

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper byli posądzani o romans, który narodził się podczas kręcenia filmu. Potem tabloidy co chwilę donosiły o wzlotach i upadkach pary. Ostatecznie nie są razem. Wiemy, dlaczego tak się stało.

O związku Bradleya Coopera i Lady Gagi mówiło się kilka miesięcy. Są razem, czy nie są razem?  Dlaczego się rozstali, z kim się spotykają? Ciągle na czołówkach portali plotkarskich. Najnowsze informacje, które przyszły do nas zza oceanu znowu zaskakują, podobno związek się rozpadł, bo Bradley się przestraszył.

Zobacz: Co za historia! Bradley Cooper i Lady Gaga idą śladami Brada Pitta i Angeliny Jolie!

Bradley Cooper i Lady Gaga – dlaczego nie są razem?

To mogła być piękna miłość, jak za filmowego romansu. Między nimi aż sypały się iskry. Lady Gaga gotowa była na pełną, dojrzałą relację i wtedy okazało się, że Bradley przestraszył się intensywności uczucia i szybkiemu pogłębianiu się związku. To aż niewiarygodne, że własnie dlatego aktor przestał spotykać się z piosenkarką.

Okazuje się, że aktor nie był gotowy na zaangażowanie, jakiego oczekiwała piosenkarka.

Bradley ma problemy z zaangażowaniem. Gaga była gotowa na związek, mogła po prostu krzyczeć, że jest w nim zakochana. To on postanowił to powstrzymać. Było zbyt intensywnie, on woli, jak relacja rozwija się powoli – twierdzi źródło magazynu In Touch.

Spekulacje, na temat tego, ze parze się nie powiodło, bo skończyła się praca nad filmem Narodziny Gwiazdy lub, że Cooper bał się złości Iriny Shayk, okazały się nieprawdą, a powód był bardziej skomplikowany z punktu widzenia uczuć aktora.

Zobacz: Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu! Co tam się działo!

Z kim obecnie spotyka się Lady Gaga?

Według In Touch, piosenkarka wierzyła, że ​​w końcu będzie mogła otwarcie umawiać się ze swoim partnerem z filmu, zwłaszcza, że Bradley  rozstał się z Iriną Shayk, ale tak się nie stało. W rezultacie, jak mówi źródło tabloidu, piosenkarka postanowiła kontynuować swój związek z Danem Hortonem. Zresztą już ich zauważono całujących się podczas randki w Los Angeles.

Informator twierdzi, że Gaga nie chce wiecznie czekać na jakieś zobowiązujące deklaracje Bradleya Coopera i postanowiła iść do przodu.

Zobacz: Irina Shayk wyrwała największego przystojniaka z Hollywood! Taką ripostą dobije Bradleya Coopera! Nawet Lady Gaga padnie z wrażenia!


Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu

Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu w Malibu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×