Szukaj

Bradley Cooper już się nacieszył towarzystwem Lady Gagi! Gwiazdor zakończył ognisty romans z piosenkarką?!

Lady Gaga i Bradley Cooper romans

Lady Gaga i Bradley Cooper romans

 

Bradley Cooper i Lady Gaga ochłodzili swoje relacje

Bradley Cooper i Lady Gaga byli ostatnio na językach wszystkich portali plotkarskich, które sugerowały, że gwiazdy mają romans. Tym plotkom stawił czoła sam Cooper, który wyraźnie ma już dość zamieszania wokół swojej osoby.

Jak donosiły wszystkie zagraniczne tabloidy Bradley Cooper i Lady Gaga wdali się rzekomo w ognisty romans. Aktora i piosenkarkę miał zbliżyć do siebie ich wspólny oscarowy film – Narodziny gwiazdy. Dowodem ich namiętnych stosunków miał być pełen ognistych uniesień występ podczas 91 gali rozdania Oscarów. Od tego czasu media prześcigały się w doniesieniach o rozwoju romansu Coopera i Gagi. Ostatnio gdy emocje wokół filmu opadły, zgasła także tajemnicza przyjaźń między rzekomymi kochankami. Tabloidy nadal sugerują, że Lady Gaga wzdycha za Cooperem, jednak ten najwyraźniej o niej zapomniał.

Bradley Cooper podczas promocji filmu Narodziny gwiazdy pokazywał się z Lady Gagą w celach marketingowych. Promocja się jednak skończyła, zatem przystojny Bradley Cooper wrócił do normalnego życia, pięknej Iriny oraz swojej słodkiej córeczki. Od czasu gali oscarowej aktor nie widział się podobno ani razu z Lady Gagą, choć prasa bulwarowa twierdzi inaczej.

Bradley Cooper był natomiast widziany wielokrotnie w towarzystwie swojej pięknej Rosjanki – Iriny Shayk, gwiazdor nadrabia zaległości jako ojciec oraz wierny partner, jak również oddaje się swoim pasjom motorowym. Niedawno paparazzi przyłapali Coopera podczas przejażdżki na motorze po Los Angeles.

Czyli to już koniec rzekomego romansu 🙂

 

Lady Gaga jest w ciąży?! Oświadczenie wokalistki wywołało zamieszanie!

Bradley Cooper i Lady Gaga przyłapani na pocałunku! Tabloid opublikował sensacyjne zdjęcie!

Kryzys w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera widać gołym okiem! W sieci krąży nagranie jak aktor doprowadza modelkę do łez [WIDEO]


Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper romans związek

Lady Gaga i Bradley Cooper romans związek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×