Szukaj

Tabloidy huczą o romansie Bradleya Coopera i Jennifer Garner. Pierwsze rewelacje obiegły media

Bradley Cooper i Jennifer Garner

Bradley Cooper i Jennifer Garner

Jennifer Garner i Bradley Cooper mają romans. To nowa najbardziej gorąca para Hollywood. Amerykańska prasa zaserwowała nam nowe rewelacje.


Nie jest tajemnicą, że Bradley Cooper i Jennifer Garner, znają się już od bardzo dawna. Od czasu, kiedy zagrali w filmie Alias, utrzymują ze sobą przyjacielską relację. Bywali razem na kolacjach i innych wyjściach, często w towarzystwie aktualnych partnerów. W ubiegłym tygodniu zostali przyłapani przez paparazzi na plaży w Malibu. Jak się można domyślać, od razu zaczęły się plotki, że łączy ich coś więcej niż koleżeństwo.

Czy Jennifer Garner i Bradley Cooper są parą?

TMZ, dość renomowane źródło plotek o celebrytach, wydaje się być przekonane o romansie gwiazd, opowiadając o tym, że Cooper i Garner flirtują na plaży. Jest to spekulatywny artykuł o dwóch samotnych celebrytach i wieloletnich przyjaciołach, którzy spędzają razem dzień. Są też zdjęcia Bradleya i Jennifer, bawiących się na plaży z córką aktora. Fotografie przedstawiają rozebranego Coopera i aktorkę, która pomaga przy budowie zamku z piasku, a podpis brzmi: „jeśli możesz coś wywnioskować z kilku zdjęć… z pewnością wygląda to romantycznie”.

Dzień na plaży wydaje się mniej randką, a raczej wypadem przyjaciół, aby odpocząć i spędzić razem czas, zwłaszcza że Garner i Cooper znają się od lat, ale spekulacji na temat romansu tych dwojga  już nic nie powstrzyma. Zwłaszcza że byli już wcześniej na celowniku tabloidów jako para. Niespełna rok temu Women’s Day opublikował historię o nich, że kręcą się wokół siebie, wyraźnie czując miętę.

National Enquirer również twierdził, że były randki Coopera i Garner. Podobno aktor coraz bardziej polegał na Jennifer po zerwaniu z Iriną Shayk. Rzecznik Coopera powiedział wtedy, że chociaż aktor był singlem, nie szukał w aktorce ani romansu, ani wsparcia emocjonalnego.

Wygląda na to, że romans między nimi, to jedynie pobożne życzenie tabloidów, które uwielbiają tego typu historie.

Znają się już od bardzo dawna. Od czasu, kiedy zagrali w filmie Alias, utrzymują ze sobą przyjacielską relację. Bywali razem na kolacjach i innych wyjściach, często w towarzystwie aktualnych partnerów. W ubiegłym tygodniu zostali przyłapani przez paparazzi na plaży w Malibu. Jak się można domyślać, od razu zaczęły się plotki, że łączy ich coś więcej niż koleżeństwo – czytamy w NE.

Wygląda na to, że romans między nimi, to jedynie pobożne życzenie tabloidów, które uwielbiają tego typu historie.


Bradley Cooper i Jennifer Garner

Bradley Cooper i Jennifer Garner

Jennifer Garner - SAG Awards 2020

Jennifer Garner - SAG Awards 2020

Bradley Cooper na plaży

Bradley Cooper na plaży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×