Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem. Opublikowali zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości. I jeszcze ten opis!

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Rozstali się po plotkach o romansie aktora z Lady Gagą. Teraz dodali zdjęcia, które nie zostawiają wątpliwości, jak wygląda ich relacja. Czyżby dawne uczucie dało o sobie znać?

Bradley Cooper, to amerykański aktor, który dzięki swoim rolom wiele razy miał okazję udowodnić, że w Hollywood zdecydowanie nie znalazł się przez przypadek. Może się pochwalić kreacjami aktorskimi, które zdecydowanie zapadły fanom w pamięci. Jednym z takich filmów jest Snajper. Największy rozgłos przyniósł mu jednak film Narodziny gwiazdy, w którym zagrał razem z Lady Gagą.

Nagrodzona Oscarem za muzykę produkcja okazała się ekranowym hitem, ale mocno odbiła się na jego życiu prywatnym. Piosenkarka i aktor wcielili się w niej w wokalistów, których połączył płomienny romans i wielkie uczucie. Fani byli pewni, że przeniosło się ono także do życia prywatnego. Wielokrotnie tabloidy informowały o tym, że łączy ich coś więcej. Zwłaszcza że para nie szczędziła sobie czułych gestów podczas wspólnych wystąpień – przytulali się, muskali ustami i trzymali za ręce, gdy brylowali w blasku fleszy.

Przez serię spekulacji zakończył się związek Bradleya z Iriną Shayk, z którą doczekał się córki. Na nic zdały się późniejsze tłumaczenia Lady Gagi, która po zakończeniu promocji filmu mówiła wprost, że wszystko to, co działo się na uroczystych galach, było elementem promocyjnym ich wspólnego dzieła.

Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem. Zdjęcia

Bradley i Irina byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Modelka i aktor chętnie pokazywali się razem na czerwonych dywanach, a przed fotoreporterami nie szczędzili sobie czułości. Zakochani wspólnie wychowywali córeczkę Leę. Niestety w trakcie promocji Narodzin gwiazdy wiadomo było, że rodzice dziewczynki się rozstali.

Sami zainteresowani nigdy nie odnieśli się do całej sprawy i nie zdradzili prawdziwych powodów rozpadu relacji. Teraz jednak wlali w serca kibicujących im fanów odrobinę nadziei. Irina pochwaliła się w sieci zdjęciami z rajskich wakacji.

Na jednej z fotografii, które dodała na swoim profilu towarzyszy jej Bradley Cooper. Podpisała je jedynie emotikonką serduszka, a internauci natychmiast zaczęli dopytywać, czy znowu są razem.

  • Mam nadzieję, że znowu jesteście razem.
  • Dobrze Was widzieć razem.
  • To znaczy, że do siebie wróciliście?
  • Co ja widzę. Znowu razem.

Wygląda na to, że mamy jeden z największych powrotów w Hollywood. Spodziewaliście się takiego finału tej pięknej miłości? Wspólne zdjęcie pary w naszej galerii.


Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem

Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem

Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem

Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem

Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem

Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×