Bradley Cooper i Irina Shayk wrócą do siebie? Zdecydowali się na przełomowy krok

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się kilka miesięcy temu. Partnerzy nadal utrzymują przyjacielskie relacje. Mają ku temu bardzo ważny powód. Jaki?

Bradley Cooper i Irina Shayk przed laty tworzyli duet niemal idealny. Zachwycali na branżowych imprezach, na których nie szczędzili sobie czułości, a także w domowym zaciszu, gdzie skupiali się na swojej córeczce, Lei. Ich idealne życie kilka miesięcy temu runęło jak domek z kart.

Do mediów zaczęły docierać informacje o ich rozstaniu. Chociaż sami zainteresowani ich nie komentowali, dowodem na to, że ich rozstanie stało się faktem, było zachowanie modelki, która spakowała walizki i wyprowadziła się z ich wspólnej willi.

Bradley Cooper i Irina Shayk — jakie relacje ich łączą?

Kilkanaście miesięcy później ujawniono, że Bradley i Irina zdecydowali się na przełomowy krok, pogodzili się i utrzymują koleżeńskie relacje. Wszystko przez fakt, że wspólnie wychowują córkę i starają się dzielić obowiązkami rodzicielskimi. Dobro dziewczynki jest dla nich priorytetem. Jak podaje Hollywood Life, Bradley w pełni dostosowuje się do byłej partnerki:

Nie ma tu miejsca na ego, stawia potrzeby swojej córki na pierwszym miejscu i na szczęście Irina robi to samo, dlatego wszystko tak dobrze funkcjonuje — zdradza osoba z otoczenia pary w Hollywood Life.

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Rodzice dziewczynki zamieszkali w Nowym Jorku, co pozwala im łatwiej znajdować czas dla dziecka. Kiedy każde z nich ma służbowe zobowiązania, próbują znaleźć kompromis. To nie koniec. Podobno Cooper jest tak skoncentrowany na córeczce, że zdarza mu się odmawiać propozycji, które wymagałyby dalszej podróży:

Dokłada wszelkich starań, żeby przyjmować projekty, które nie są realizowane zbyt daleko od Nowego Jorku – aby mógł być na miejscu i dzielić się opieką, jest temu bardzo oddany. Jest taki opiekuńczy, gdyby to od niego zależało, nie rozstawałby się z nią. Bardzo poświęca się Lei, to naprawdę urocze widzieć, jak bardzo uwielbia być tatą – twierdzi źródło Hollywood Life.

Trzeba przyznać, że taka relacja to skarb.

Zobacz także: Oscary 2020: Bradley Cooper ze swoją eks spotkał się na gali. To ich pierwsze wspólne zdjęcia od lat

 


Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu

Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu

Bradley Cooper, Irina Shayk, Gloria Campano

Bradley Cooper, Irina Shayk, Gloria Campano

Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×