Szukaj

Sekretna rozmowa Brada Pitta z Jennifer Aniston trafiła do mediów! Wisieli na telefonie dobrych kilka godzin!

Brad Pitt po rozstaniu z Angeliną Jolie zadzwonił do swojej byłej żony – Jennifer Aniston. Jego wyznanie o pięknej blondynce, to najsłodsza rzecz, jaką można powiedzieć o kimś, z kim dzieliło się życie.

Brad Pitt Agelina Jolie Jennifer Aniston

Brad PittAngelina Jolie w dalszym ciągu prowadzą batalię w związku z rozwodem, dzięki temu mamy codzienną dawkę gorących informacji. Można śmiało powiedzieć, że ich rozstanie przypomina brazylijską telenowelę. Nagłe zwroty akcji, skandale i wiele wątków. Jak donoszą zagraniczne tabloidy, Brad Pitt miał zadzwonić do Jennifer Aniston, zaraz po tym, jak rozstał się z Angeliną. Aktor w jednym z wywiadów stwierdził, że małżeństwo z Aniston było nudne, później jednak przeprosił swoją byłą żonę za te słowa.

Tajny informator Us Weekly powiedział, że wkrótce po złożeniu papierów rozwodowych przez Jolie, aktor dzwonił do Aniston i wyznał jej, że ma trudności w radzeniu sobie ze stresem. Informator wyjawił także, że podczas kilkugodzinnej (!) rozmowy wspólnie wspominali stare czasy. Rozmowa nie była pretekstem do romansu czy próby wejścia jeszcze raz w związek partnerski. Para zgodziła się zostać przyjaciółmi i wróciła do zabawnych historii z lat 90., kiedy to byli na świeczniku mediów i starali się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy.

Brad Pitt wyjawił też w jednym z wywiadów swoją refleksję, dotycząca emocjonalnego kryzysu:

Stało się dla mnie jasne, że chciałem znaleźć film o interesującym życiu, ale sam nie żyłem ciekawym życiem – przyznał w Us Weekly

W bardzo ciepłych słowach wspomniał też swoją byłą żonę Jennifer Aniston. Pitt powiedział:

Jen to niesamowicie obdarowana, kochająca i przezabawna kobieta, która pozostaje moją przyjaciółką. To ważny związek, który bardzo cenię – wyznał w jednym z wywiadów.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Angelina Jolie i Brad Pitt dojdą do jakiegoś kompromisu odnośnie podziału opieki nad dziećmi oraz innymi sprawami, związanymi z ich wspólną przeszłością.

Zobacz: Angelina Jolie zafundowała swojej 13-letniej córce urodzinowy horror! Nic dziwnego, że Brad Pitt wpadł w szał!

Zobacz: Brad Pitt znacznie przytył! Zaokrąglony brzuszek u aktora widać gołym okiem na najnowszych zdjęciach paparazzi!

Zobacz: Brad Pitt wreszcie skomentował romans z Jennifer Aniston! Będzie ślub roku?


Jennifer Aniston w kreacji Atelier Versace i Brad Pitt – Cannes 2004

Jennifer Aniston w kreacji Atelier Versace i Brad Pitt – Cannes 2004

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

×