Szukaj

Matka Brada Pitta oszalała z radości i skomentowała jego związek z Jennifer Aniston! Już wszystko jest jasne!

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Matka Brada Pitta o jego powrocie do Jennifer Aniston

Jeżeli tak jak my macie cichą nadzieję, że Brad Pitt wróci do swojej byłej partnerki, Jennifer Aniston, to mamy dla was dobrą wiadomość! Para odnowiła swoją znajomość pełną parą, a dzięki portalowi Hollywood Life wiemy, jak zareagowała na to sama mama aktora:

Mama Brada miała zawsze słabość do Jennifer. Nawet po ich rozstaniu utrzymywały kontakt przez lata. Nienawidziła tego, jak sprawy się między nimi potoczyły. Poczuła ulgę kiedy usłyszała o ich pogodzeniu się i jest taka szczęśliwa, że znowu rozmawiają – zdradza źródło Hollywood Life.

Czy to znaczy, że mama Brada trzyma kciuki za ich powrót do siebie?

Nie jest tajemnicą, że byłaby niesamowicie szczęśliwa, gdyby do siebie wrócili. Dalej znaczy dla niej bardzo wiele i myśli jako o części rodziny – dodaje.

Wszyscy wiemy jak ciężko zignorować głos mamy jeśli chodzi o romanse! Czyżbyśmy byli świadkami powrotu do siebie Brada i Jennifer w niedalekiej przyszłości?

Przypominamy, że osobą, dzięki której oboje ponownie się spotkali, był George Clooney. Jak donosi magazyn Star, to właśnie aktor zaaranżował pierwsze spotkanie po latach Pitta i Aniston. Rzekomo odbyło się to w domu Jen przed imprezą pre-oscarową 3 marca.

Miejmy nadzieję, że to nie wszystkie gorące informacje w tej sprawie i więcej dowiemy się w przeciągu najbliższych kilku dni!

Sensacja! Boski Brad Pitt zrezygnował z seksu z kobietami! Co się dzieje z gwiazdorem?

Mega pomysł amerykańskiego gwiazdora! Zorganizował tajną randkę Jennifer Aniston z Bradem Pittem! Angelina dostała szału!

Jennifer Aniston wybrała nowego partnera i zszokowała świat! To totalne przeciwieństwo Brada i Justina!


Jennifer Aniston i Brad Pitt – 2004

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 2004

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×