Szukaj

Brad Pitt opuścił ośrodek medyczny na wózku inwalidzkim. Niepokojące zdjęcia obiegły media

Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt wyjechał z ośrodka medycznego na wózku inwalidzkim. Niepokojące zdjęcia paparazzi obiegły media. Co się stało i jaki zabieg przeszedł?

Brad Pitt i Angelina Jolie poznali się na planie filmu Pan i Pani Smith. Połączył ich płomienny romans, który z czasem przerodził się w wieloletni związek, a potem w krótkie małżeństwo. Razem wychowywali sześcioro dzieci. Gdy wydawało się, że nic nie jest w stanie zburzyć tej sielanki, oni postanowili się rozwieść.

Dawni małżonkowie, chociaż są po rozwodzie, regularnie spotykają się na sali sądowej. Angelina Jolie od czterech lat walczy o wyłączne prawo do opieki nad dziećmi. Nie chce zgodzić się na to, by jej były mąż się w nią angażował. Tym tematem interesują się tabloidy, które co jakiś czas podają nowe szczegóły. Najnowsza wieść niesie, że aktorka oskarżyła swojego byłego męża o przemoc w rodzinie i twierdzi, że ma dowód swoich zarzutów.

Źródła Woman’s Day donoszą, że Angelina posiada taśmy z nagraniami prywatnych, czasem dość nieprzyjemnych rozmów, a nawet kłótni z czasów związku. Chociaż do tej pory je ukrywała, osoby z otoczenia aktorów podają, że nagrania trafią jako załącznik do sprawy sądowej.

Zobacz: Wyciekły nagrania kłótni Angeliny i Brada. Sąd dostał mocne dowody przeciwko aktorowi

Brad Pitt na wózku inwalidzkim. Co się stało?

Brad Pitt znów stał się bohaterem kolorowej prasy. Tym razem przez zdjęcia, które udało się zrobić paparazzi. Został przyłapany w niecodziennej sytuacji – gdy wyjeżdżał z ośrodka medycznego w Beverly Hills na wózku inwalidzkim. Gwiazdor robił wszystko, by zmylić fotoreporterów. Unikał spojrzeń obiektywów, miał na sobie maskę, okulary przeciwsłoneczne, a także kaptur.

Dlaczego Brad Pitt opuszczał budynek na wózku inwalidzkim? Chociaż zdjęcia wyglądają niepokojąco, Page Six podaje, że wizyta gwiazdora Pewnego razu… w Hollywood nie wiązała się z żadnymi poważnymi problemami zdrowotnymi. Osoba z jego otoczenia donosi, że we wspomnianej placówce leczył zęby:

Nic mu nie jest. To tylko zabieg dentystyczny.

Portal tłumaczy, że amerykańskie szpitale dbają o to, by bezpiecznie, czyli na wózku, odprowadzić swoich pacjentów do samochodu. W ten sposób unikają odpowiedzialności za to, gdyby pacjent zranił się podczas samodzielnego opuszczania placówki.


Brad Pitt ogląda nowy motocykl Flea

Brad Pitt ogląda nowy motocykl Flea

Brad Pitt - SAG Awards 2020

Brad Pitt - SAG Awards 2020

Brad Pitt – Oscary 2020, smoking: Brioni

Brad Pitt – Oscary 2020, smoking: Brioni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×