Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Brad Pitt wraca do formy! Kompletnie odciął się od Angeliny Jolie i już poderwał śliczną Lydię! Uległa jego urokowi od razu

Brad Pitt i Angelina Jolie


Brad Pitt poderwał kelnerkę w kawiarni

Brad Pitt i Angelina Jolie to rozdział, który chyba na dobre został zamknięty. Para rozwiodła się w zeszłym roku, po 12 miesiącach domysłów, spekulacji i przypuszczeń oraz wielu plotek na temat rzekomych powrotów do siebie. Angelina, jako ta bardziej kontrowersyjna, nadal wywołuje zamieszanie – serwisy co rusz donoszą o rewelacjach z jej życia. Tylko pod koniec roku media obiegły informacje o tym, że Angelina spotyka się z kobietą, o zaręczynach z brytyjskim miliarderem czy planowanej ucieczce z Europy do Azji. Za to o Bradzie jest tych plotek znacznie mniej.

Ostatnia informacja dotycząca życia Pitta to nawet nie tyle plotka, co urocza anegdota – otóż Brad jest już na tyle silny i na tyle doszedł do siebie, że zupełnie na luzie flirtuje z kelnerkami w kawiarni:

Brad przyjechał do kawiarni Coffee Commissary w Los Angeles na motorze, w pasującej skórzanej kurtce. Zaczął pogawędkę z kelnerką bardzo przypominającą Kate Bosworth podczas stania w kolejce. Oboje ze sobą intensywnie flirtowali, a Brad przedstawił się swoim prawdziwym imieniem – William. Kobieta z kolei powiedziała, że nazywa się Lydia, zaś on wygląda jak Brad Pitt. Po wymianie jeszcze paru flirciarskich zdań, Brad zabrał kawę, wsiadł na motor i odjechał – emocjonuje się dzisiaj serwis HollywoodLife.com.

Myślicie, że coś z tego będzie?

Brad Pitt nie odpuszcza i staje na rzęsach żeby Jennifer Aniston wróciła do niego. Wpadł na szalony pomysł

Angelina Jolie nie ma za grosz litości! Wywinęła Bradowi okrutny numer tuż przed świętami

53-letni Brad Pitt ma ognisty romans z seksowną bardzo znaną księżną?! To dopiero sensacja!

Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 2


Gość | 4 stycznia 2018, 10:05

jak dobrze, że zostawił te tępe zdziry Jennifer i Angie hahaha 😀


Magda | 4 stycznia 2018, 05:57

Mówcie co chcecie, i tak był jest i bedzie najpiekniejszy?


Dodaj komentarz
×