Szukaj

Angelina Jolie grozi Bradowi Pittowi. Co on na to? Reakcja aktora z pewnością zaimponuje nowej dziewczynie

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie strasznie się wściekła na Brada Pitta. Do tego stopnia, że pozwoliła sobie na groźby w jego kierunku. O co poszło? Jak zareagował?

Brad Pitt i Angelina Jolie przez lata tworzyli szczęśliwy związek, który ostatecznie skończył się przysięga małżeńską. Gdy więc media obiegła informacja o ich rozstaniu, wiele osób przecierało oczy z niedowierzania. Od zerwania gwiazdy toczą spór o opiekę nad dziećmi. Pomimo upływu czasu, wciąż nie potrafią się dogadać:

Napięcie między Bradem a Angeliną wzrosło, a terapia rodzinna to już przeszłość. Brad chce wspólnej fizycznej i prawnej opieki 50/50 nad dziećmi. Angelina nie chce o tym słyszeć — mówi informator Us Weekly.

Od momentu rozstania aktorzy są łączeni z różnymi osobami, a od niedawna mówi się, że Brad Pitt spotyka się z Nicole Poturalski, piękną modelką polskiego pochodzenia. Niedawno para wybrała się do Francji i jak podają zagraniczne tabloidy, tylko we dwójkę spędzali czas w posiadłości aktora. I tu zaczyna się awantura.

Jak zareagował Brad Pitt na groźby Angeliny Jolie?

Brad Pitt przywiózł Nicole Poturalski do zamku, w którym poślubił Angelinę Jolie – i nie przejmuje się jej reakcją.

Biorąc Nicole do Miraval, Brad dokładnie wie, co robi i jaką reakcję wywoła u Angeliny. Po prostu nie obchodzi go, czy Angelina będzie walczyć. On nawet oczekuje, że to zrobi, ale całkiem ma to w poważaniu – mówi informator zagranicznego tabloidu.

Taka postawa musi imponować jego nowej partnerce. Media potwierdzają, że Pitt i 27-letnia modelka, spotykają się. Para została dostrzeżona po przybyciu na lotnisku Le Bourget pod Paryżem przed wyruszeniem do Château Miraval posiadłość Pitta i Jolie, którą kupili razem w 2008 roku. Sześć lat później państwo wzięli w winnicy na południu Francji ślub.

Po 12 latach spędzonych razem i dwóch latach małżeństwa Jolie i Pitt rozstali się we wrześniu 2016 roku. Singlami zostali w kwietniu 2019 r., ale nadal są w trakcie walki o opiekę nad ich sześciorgiem dzieci: Maddoxem, Paxem, Zaharą, Shiloh i bliźniaczki Knoxem i Vivienne. Była para ma stawić się w sądzie w październiku.

Brad zrobił wszystko, co w jego mocy, aby uniknąć tej chwili – mówi informator o możliwości stawienia sie na procesie – Angelina tego wszystkiego nie widziała z perspektywy Brada.

W sierpniu Jolie usiłowała zdyskwalifikować sędziego prowadzącego jej sprawę rozwodową, Johna W. Ouderkirka, który, jak twierdziła, nie ujawnił stosunków pracy z jednym z prawników Pitta. Ouderkirk później odpowiedział na jej zarzuty. Z dokumentów wynika, że nie udało jej się go zdyskredytować. Zapowiada się jeszcze długa walka, a Angelina grozi Bradowi, że nie zamierza odpuszczać, zwłaszcza teraz, kiedy jest w związku z młodą modelką.

 

l


Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×