Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Całe Hollywood w szoku! Spełnił się najgorszy koszmar Angeliny Jolie!

Angelina Jolie i Brad Pitt


Brad Pitt oczyszczony z zarzutów Angeliny Jolie

Oto pierwsza wygrana bitwa w wojnie o dzieci. Brawo Brad Pitt! Aktor został właśnie oczyszczony ze wszystkich zarzutów jakie stawiała przed nim była małżonka. Angelina oskarżyła Brada, że stosował przemoc wobec ich dzieci, i że był napastliwy i agresywny w stosunku do ich syna Maddoxa podczas lotu prywatnym samolotem we wrześniu 2016.

Los Angeles County Department of Children and Family Services oczyściło go ze wszystkich zarzutów, i przesłuchawszy Brada, Angelinę, resztę dzieci i świadków, oficjalnie potwierdziło, że aktor nie użył przemocy fizycznej w stosunku do syna Maddoxa. Co więcej ostatnio Pax i Siloh oznajmiły, że chcą mieszkać z ojcem. Czyżby szala zwycięstwa w walce o opiekę nad dziećmi zupełnie niespodziewanie zaczęła się przechylać na stronę aktora?

Świetne newsy przy długim weekendzie. Brawo Brad. Trzymamy kciuki za dalsze rozgrywki!

Zobacz: Szok! Brad Pitt przyłapany w kinie ze światowej sławy aktorką. Mają romans?

Brad Pitt i Angelina Jolie z dziećmi

Brad Pitt oczyszczony z zarzutów o przemoc wobec dzieci

Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 4


mam 53 lata | 12 listopada 2016, 00:47

ja tez jak mialam 17 lat zostawilam matke i poszlam do taty mieszkac..co prawda prze ma obecnosc rozlecialo sie jego drugie malzenstwo ze starsza od niego o 15 lat kobieta ale potem znalazl sobie druga i to mlodsza az o 10 lat co byla dla mnie super macocha..i mimo ze ojciec nie zyje od 15 lat ja do mej machocy stale dzwonie i rozmawiamy sobie.Do mej matli dzwonie raz na 10 lat.


Gośćtys | 10 listopada 2016, 15:02

jole porzucila przystojniaka , ale inna laska chetnie go zwabi do siebie, a jest wart grzechu


Gość | 10 listopada 2016, 14:23

Tak jest! Super Brad!


Gość | 10 listopada 2016, 12:29

Z Angie będzie jak z Madonna że syn uciekł do ojca i nawet jak mu sprawę zrobila to się jej nie udalo bo sąd zdecydował że może zostac z ojcem . Tak to kończą te sławne mamusie. Brawo Brad !!!!!


Dodaj komentarz
×